Wyciek się z pod głowic vt700
Odpowiedz do tematu

m_szeliga
[Usunięty]
:
Siema!

Chodzi Wam o takie cuś? ;-)







U mnie też się to dzieje ale wszystko chodzi spoko, tylko kurcze, trochę nie daje mi to spokoju.

:
m Szeliga napisał
Cytat:
U mnie też się to dzieje ale wszystko chodzi spoko, tylko kurcze, trochę nie daje mi to spokoju.


Ja to zrobiłem odchylając lekko krawędzie tego plastikowego kapsla i smarując obwód czarnym silikonem wysokotemperaturowym .Do tej pory trzyma i nie widać śladu po zabiegu :mrgreen:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
m_szeliga
[Usunięty]
:
markiz70 napisał/a:


Ja to zrobiłem odchylając lekko krawędzie tego plastikowego kapsla i smarując obwód czarnym silikonem wysokotemperaturowym .Do tej pory trzyma i nie widać śladu po zabiegu :mrgreen:




O! ;-) Hmm, o tym nie pomyślałem ale spróbuję. :) Bałem się używać silikonu wewnątrz pokryw, bo czytałem na forum kawasaki, że jeden gościu zrobił podobnie ale mimo wszystko silikon wysokotemperaturowy stopił się pod wpływem działania wys. temp. i oleju, smarów itp. A wtedy to już nieciekawie.

Duch
[Usunięty]
:
m_szeliga napisał/a:
markiz70 napisał/a:


Ja to zrobiłem odchylając lekko krawędzie tego plastikowego kapsla i smarując obwód czarnym silikonem wysokotemperaturowym .Do tej pory trzyma i nie widać śladu po zabiegu :mrgreen:




O! ;-) Hmm, o tym nie pomyślałem ale spróbuję. :) Bałem się używać silikonu wewnątrz pokryw, bo czytałem na forum kawasaki, że jeden gościu zrobił podobnie ale mimo wszystko silikon wysokotemperaturowy stopił się pod wpływem działania wys. temp. i oleju, smarów itp. A wtedy to już nieciekawie.




Spokojnie kupisz silikon do wysokich temperatur powyżej 300 stopni, silnik nie zagrzeje się do takiej temperatury wiec nie ma możliwości żeby się stopił, poza tym tego silikonu nakładasz dosłownie na włos, taką cieniuteńką warstwę i będzie to trzymało, szczerze mówiąc to wiele osób w tych rocznikach tak porobiło, ja zresztą tez, bo 1 taki kapsel trochę kosztuje.

:
z silikonem nie można przesadzać!Daj tylko tyle co na końcu palca i tym samym :mrgreen: palcem wciśnij/wsmaruj /silikon.Za kapslem masz pusto z 2 centymetry.Nadmiar wystający na zewnątrz zbierz palcem póki nie stwardnieje.wtedy to estetycznie wygląda i nie cieknie :mrgreen:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
m_szeliga
[Usunięty]
:
Ok. :-)

Dziękować za rady! :-D

Się wykona.



Pozdrawiam!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group