Boczki
Odpowiedz do tematu

: Boczki
Znalazłem takie cuś ceny trochę wysokie ale i tak taniej niż nowy bo nowy kosztuje 700PLN :koso:



W www.plastbike.pl taki boczek to wydatek 90PLN + przesyłka ale do Skarżyska to się wybiorę osobiście :chytrusek:

Duch
[Usunięty]
: Re: Boczki
renegade napisał/a:
Znalazłem takie cuś ceny trochę wysokie ale i tak taniej niż nowy bo nowy kosztuje 700PLN :koso:



W www.plastbike.pl taki boczek to wydatek 90PLN + przesyłka ale do Skarżyska to się wybiorę osobiście :chytrusek:




:lol: Już było parę razy ale warto przypomnieć nie każdy pamięta a i nowym sie przyda :)

Troll
[Usunięty]
: Re: Boczki
renegade napisał/a:




W www.plastbike.pl taki boczek to wydatek 90PLN + przesyłka ale do Skarżyska to się wybiorę osobiście :chytrusek:




Wreszcze Hani zatkasz otwór :mrgreen:

:
Witam a do VT 500 też pasuje?

Vel Thomas
Duch
[Usunięty]
:
Thomas napisał/a:
Witam a do VT 500 też pasuje?


Thomas masz podana stronę, na niej jest adres i nr. tel, dzwonisz do nich mówisz do jakiego motoru potrzebujesz, którą stronę i Ci powiedzą za ile dni to będzie u ciebie i w jakiej cenie, ogólnie oni robią plastiki do wszystkich motorów. Żeby nie było to ja u nich zamawiałem jeden boczek, wykonanie jest dobre (zgodne z oryginałem), dostaje się to w kolorze białym do pomalowania.

: Re: Boczki
Troll napisał/a:
renegade napisał/a:




W www.plastbike.pl taki boczek to wydatek 90PLN + przesyłka ale do Skarżyska to się wybiorę osobiście :chytrusek:




Wreszcze Hani zatkasz otwór :mrgreen:




Mam zamiar tylko nie wiem kiedy się zmobilizuję :twisted:

:
Duch napisał/a:
Thomas napisał/a:
Witam a do VT 500 też pasuje?


Thomas masz podana stronę, na niej jest adres i nr. tel, dzwonisz do nich mówisz do jakiego motoru potrzebujesz, którą stronę i Ci powiedzą za ile dni to będzie u ciebie i w jakiej cenie, ogólnie oni robią plastiki do wszystkich motorów. Żeby nie było to ja u nich zamawiałem jeden boczek, wykonanie jest dobre (zgodne z oryginałem), dostaje się to w kolorze białym do pomalowania.
Dzięki Duch za odpowiedź.Pozdroo,lewa w górę!

Vel Thomas
Pluszowy
[Usunięty]
:
ja szukalem do swojej 500 i udalo mi sie kupic z rozbiorkowego oryginaly w niezlym stanie za 200...



odeszlo lakierowanie i wszystko inne...



jestem happy :D



Zastanawiam sie jak te z plastbiku sie sprawuja, bo pewnie kiedys przyjdzie cos od nich kupic bo sie zetrze lub polamie.



dobry tam maja ten plastik czy jakis kruchy i lamliwy ?

Duch
[Usunięty]
:
Pluszowy napisał/a:
ja szukalem do swojej 500 i udalo mi sie kupic z rozbiorkowego oryginaly w niezlym stanie za 200...



odeszlo lakierowanie i wszystko inne...



jestem happy :D



Zastanawiam sie jak te z plastbiku sie sprawuja, bo pewnie kiedys przyjdzie cos od nich kupic bo sie zetrze lub polamie.



dobry tam maja ten plastik czy jakis kruchy i lamliwy ?


Ja mam boczek od nich i z polakierowaniem wyszło mnie taniej niż 200 zł :P, co do jakości jest ok, mam go od 2 lat nic nie pęka, z tego co widać to boczek jest zrobiony z warstw włókien i żywicy epoksydowej (chyba) jest dośc twardy ale jednocześnie na tyle elastyczny że nie pęka ogólne wykonanie jest bardzo zadowalające :)

Pluszowy
[Usunięty]
:
no to super, bede wiedzial na przyszlosc zeby sie nie bac... w sumie to i tak zona mi na jesieni bedzi emojego cienia malowac wiec w sumie moglem faktycznie kupic z plastbiku :D



albo kupie na jesieni a oryginay poleca na polke czekac na lepsze czasy :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group