To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - czy to normalne zachowanie

Anonymous - 2008-05-06, 12:10
Temat postu: czy to normalne zachowanie
chodzi mi o: ruszając ze skrzyżowania z pierwszego biegu i będąc już w zakręcie dodając gazu tył motoru zaczyna mi uciekać zachowuje się jak na torze żużlowym,zdaje sobie sprawę, że im więcej gazu tym to zjawisko większe, ale z drugiej strony jadąc powoli zaczynam odpychać się nogą :-( .Macie podobnie czy tylko ja ? A może oponki trzeba wymienić ?
Sowa - 2008-05-06, 22:13

A odpowiedni luz na klamce sprzęgła jest i na manetce gazu - bo może dlatego ten brak wyczucia :?:
Sylwek - 2008-05-06, 23:31

Mam to samo, hmmm w zime jak jeździłem to zwalałem to na niską temperature, a co za tym idzie złą przyczepność opony do drogi. Teraz jak pomykam i jest ciepło to już wiem.... jak mocniej przycisne gaz na łuku na jedynce to "tyłek" ucieka. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Może te koniki które nasze silniki posiadają nie są niewiadomo jakie, ale coś tak jednak mogą.... :mrgreen:



Pozdro Sylwek

Cezar - 2008-05-07, 10:42

W Pati VT600 nie ma tego zjawiska, ale też wstawiona jest tam opona szersza niż oryginał.. jaka? zapytajcie Patrycję bo nie pamiętam
Dziubek - 2008-05-07, 16:25

160
Anonymous - 2008-05-07, 16:41

ja mam 170/80 15 i bieżnik po bokach raczej jest oszczędny, no cóż tak jak Sylwek stwierzdził trzeba będzie się do tego przyzwyczaić ale nie jestem sam w swoim odczuciu 8-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group