To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

Świece, fajki, przewody WN - jakie aku?

Marlen - 2011-07-06, 23:11
Temat postu: jakie aku?
Witam, temat przenoszę z powitalni w dział odpowiedni aby bałaganu nie było. A chodzi o problem ze startem.Moto pali jak mu się chce i kiedy mu się chcę. Jak odpali za pierwszym razem, ok, po paru km ledwo dycha, czasem nawet nie próbuje zakrecic, po 5 minutach jest ok. Ponadto podczas jazdy gasną mi światła, załaczają sie po włączeniu długich. Tester po 3 dniach po naładowaniu aku pokazuje ponizęj pół . Aku żelowe, ale słyszałam ze do starszych modeli się nie nadaje bo trzeba regulator zmienic gdyz nie ogarnia tematu. Zanim wydam kasiorkę na nową baterię chciałam siepodpytać czy ktoś miał juz podobny problem?
:-?

Globi - 2011-07-07, 22:42
Temat postu: Re: jakie aku?
Marlen napisał/a:
Jak odpali za pierwszym razem, ok, po paru km ledwo dycha
To by mogło wskazywać na brak ładowania, czyli problem z regulatorem napęcia, ale...

Marlen napisał/a:
Moto pali jak mu się chce i kiedy mu się chcę.... czasem nawet nie próbuje zakrecic, po 5 minutach jest ok. Ponadto podczas jazdy gasną mi światła, załaczają sie po włączeniu długich.

Marlen napisał/a:
Tester po 3 dniach po naładowaniu aku pokazuje ponizęj pół

Zwarcia w instalacji? Zaśniedziałe styki?
Przejrzałbym i oczyścił styki, zaczynając od akumulatora, bezpiecznika głównego przy aku, oraz reszty bezpieczników. Jeszcze kostki pod siedzeniem, a potem? ...Nie wiem....

Marlen napisał/a:
Aku żelowe, ale słyszałam ze do starszych modeli się nie nadaje bo trzeba regulator zmienic gdyz nie ogarnia tematu.
Prawdę mówiąc - o tym nie słyszałem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group