To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

Świece, fajki, przewody WN - szukam elektryka w wawie lub okolicy

wyvern - 2011-04-11, 19:33
Temat postu: szukam elektryka w wawie lub okolicy
Jednak coś jest nie tak z moją hanką, coś się z prądem dzieje złego. Dzisiaj w drodze do domu 5 razy, nie odpala potem wcale zupełnie jakbym miał wyłącznik awaryjny przełaczony. Wystarczy popchnąć i idzie jak brzytwa. Co ciekawe, prawie zawsze dzieje się to jak wrzucę jedynkę i przekręcę gaz, dotykam i gaśnie. Już podkręciłem śrubką obroty wolne na wyższe, ale nie pomogło. A już jak włączone są lightbary to wogóle kicha. Podejrzewam, że problem tkwi w alternatorze, ale sam się za to nie zabieram - nie mam warunków... możecie polecić dobrego elektryka w Warszawie albo okolicy?
ms-kola - 2011-04-12, 07:33

Zobacz u tych CYKLO
wyvern - 2011-04-12, 09:02

Wczoraj do nich napisałem, w ciągu dnia zadzwonię, wydają się sensowni. Dziki za info. Ktoś się u nich serwisował może ?
ms-kola - 2011-04-12, 09:04

Ja osobiście u nich nie, ale słyszałem wiele pozytywnych opinii
Wytrych - 2011-04-13, 13:43

Polecam chłopaków z Cyklo... w zeszłym sezonie u nich byłem, a i paru znajomych korzystało z usług i byli zadowoleni.
wyvern - 2011-04-13, 13:50

W piątek rano jadę do nich odstawić maszynę - już jestem umówiony.
A potem jakimś cudem na wilanów muszę się dostać ;( Nie jedzie Ktoś o 8 z minutami do centrum lub na wilanów ;-)

lalala12 - 2011-07-14, 20:36

Elektryków z Warszawy i okolic znajdziesz na www.ofachowcach.pl
senda - 2011-07-24, 22:25

lalala12 napisał/a:
Elektryków z Warszawy i okolic znajdziesz na www.ofachowcach.pl

Sprawdzonych? Tzn. ręczysz za nich osobiście?

Siwy_Dym - 2011-07-24, 22:41

lalala12 napisał/a:
Elektryków z Warszawy i okolic znajdziesz na www.ofachowcach.pl


ha... tu lepsze znalazłem, sprawdzony elektryk - "to, czym nie chciał się zająć elektryk," : Mąż na godziny



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group