To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot tego m

Anonymous - 2008-04-12, 21:54
Temat postu: HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot tego m
Witam. Jak w temacie

Nosze się z zamiarem zakupu takowego motocykla Shadow "Spirit" 750 r 2003 - przebie ok 4tys mil(amerykańska wersja). Co sądzicie o tego typu maszynie? jakie koszta eksploatacji? pytam ponieważ staraszono mnie że wersje amerykańskie są droższe w utrzymaniu, trudność w dostępie część zamiennych. Kusi mnie ten motocykl poniewaz cena proponowana jest dośc atrakcyjna 13,500zł. Nadmieniam że alternatywa do niego jest Yamaha Drag Star, jak on wypada w stosunku do tej Shadowki???

Prosze o pomoc gdyz wydatek takiej kwoty nie jest czymś lekkim dla mnie. Dlatego prosze o obiektywne opinie. z góry dziekuję.

yanucha - 2008-04-13, 08:18
Temat postu: Re: HONDA SHADOW "SPIRIT" 2003 jakie opinie dot te
leokadius napisał/a:
Witam. Jak w temacie

Nosze się z zamiarem zakupu takowego motocykla Shadow "Spirit" 750 r 2003 - przebie ok 4tys mil(amerykańska wersja). Co sądzicie o tego typu maszynie? jakie koszta eksploatacji? pytam ponieważ staraszono mnie że wersje amerykańskie są droższe w utrzymaniu, trudność w dostępie część zamiennych. Kusi mnie ten motocykl poniewaz cena proponowana jest dośc atrakcyjna 13,500zł. Nadmieniam że alternatywa do niego jest Yamaha Drag Star, jak on wypada w stosunku do tej Shadowki???

Prosze o pomoc gdyz wydatek takiej kwoty nie jest czymś lekkim dla mnie. Dlatego prosze o obiektywne opinie. z góry dziekuję.




Jesteś na forum Hondy Shadow i nikt Ci nie napisze, że Drag Star wypada wyżej niż Shadowka :!:



A tak na poważnie to Yamacha ma się nijak do Hondy :lol:

sztywny - 2008-04-13, 09:18

Dla mnie motocykl musi mieć chłodnicę :shock: a DRAG STAR jej nie ma :evil:
Globi - 2008-04-13, 09:48

Co do porównania Shadowki z Dragiem - zarzuć temat na:

http://forum.motocyklistow.pl/ - jak naprawią, bo od kilku dni mają jakieś kłopoty



lub

http://groups.google.pl/g...cs?lnk=lr&hl=pl



Ale bądź przygotowany na to, że "każdy motocyklista swój motorek chwali" ;-)



Pozdr

Globi

SHEMP - 2008-04-13, 20:33

mój kolega jeżdżący Yamą stwierdził że w świecie motocykli pierwsza jest Honda potem Yama a potem długo długo nic .............. :-)8

Przed kupnem shadowa rozmawiałem z dużą ilością kolesi grzebiących przy moto - wynik rozmów był jednoznaczny - chcesz jeździć a nie grzebać - tylko Honda

pozdrawiam :shock:

Todek - 2008-04-13, 22:38

Tylko Honda. :chytrusek:
Anonymous - 2008-04-14, 16:18

13,500zł to megadobra cena, róznice wersji europa i stany są niewielkie, a części są dostępne w podobnych cenach. Co do Yamahy, to zacytuję Robbiego Willamsa:

" Alcohol YES, DRUGS Booooo :!: " :mrgreen:

omo - 2008-04-14, 20:43

Ja to sie moge nie znac na motórach,ale 13500 za 2003 to coś za wielka okazja...a papiery to to ma??



Rufi..kokardki na motorkach... ,,trala la ..nie poznaje kolegi.

Anonymous - 2008-04-14, 22:57

Tak papiery ma oczywiście, przeglad aktualny a cena była wyższa ale targi targi...i jest 13,500zł, o przewałki nie posądzam gdyz to kumpel znajomego, który rzekomo zostawił dla siebie tą Shadowkę. Czyli powiadacie że wyższość Shadowki nad Dragiem jest bezapelacyjna?? A zna ktoś tego SPIRITA???A jak w kwestii awaryjności tego modelu, może nie jak z awaryjnościa Shadowki??

dzieki za wszelkie informacje.

Anonymous - 2008-04-18, 16:19

leokadius napisał/a:
Tak papiery ma oczywiście, przeglad aktualny a cena była wyższa ale targi targi...i jest 13,500zł, o przewałki nie posądzam gdyz to kumpel znajomego, który rzekomo zostawił dla siebie tą Shadowkę. Czyli powiadacie że wyższość Shadowki nad Dragiem jest bezapelacyjna?? A zna ktoś tego SPIRITA???A jak w kwestii awaryjności tego modelu, może nie jak z awaryjnościa Shadowki??

dzieki za wszelkie informacje.




Geee ... Spirit to tylko odmiana Shadowa, różnice są w designie i stylu "nadwozia". W cene wierzę, znam ceny moto w Stanach.

Myster - 2008-04-22, 12:18

Cena tego modelu OK. Miałem okazję odbyc krótką jazdę i musze przyznać, że nie ma zasadniczych różnic między naszą europejską odpowiedniczką, poza oczywiście przeniesieniem napędu na koło. Jeśli chodzi o drag Stara to nie ma co porównywać. Spirit to jest to a Drag Star coś tam hej :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group