To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

Układ chłodzenia - Problem z płynem

Anonymous - 2010-09-27, 20:31
Temat postu: Problem z płynem
Witam mam problem z płynem chłodzącym gdyż po zgaszeniu mojej Hondy(shadow vt500)wyrzuca mi płyn przez zbiorniczek wyrównawczy.Moja Honda nie posiada TERMOSTATU.Podejrzewam uszczelke pod głowica lecz nie przybywa mi oleju w silniku.Podczas jazdy nic się z nią nie dzieje i świece są suche. Proszę o pomoc!
GhoustDragon - 2010-09-27, 21:03

Zaczął bym od sprawdzenia czujnika wentylatora i czy sam wentylator się włącza.

Drugi podejrzany to zawór w korku...

Anonymous - 2010-09-27, 21:27

Wentylator sie włącza a z korkiem to nie wiem...
Siwy_Dym - 2010-09-27, 23:08
Temat postu: Re: Problem z płynem
Staller napisał/a:
Witam mam problem z płynem chłodzącym gdyż po zgaszeniu mojej Hondy(shadow vt500)wyrzuca mi płyn przez zbiorniczek wyrównawczy.Moja Honda nie posiada TERMOSTATU.Podejrzewam uszczelke pod głowica lecz nie przybywa mi oleju w silniku.Podczas jazdy nic się z nią nie dzieje i świece są suche. Proszę o pomoc!




Może po prostu masz za dużo płynu w zbiorniczku. Jak wyrzuca z powodu uszczelki pod chłodnicą to przeważnie raz a porządnie.

Sebastian - 2010-10-03, 12:51

Witam u mnie tez cos podobnego pare razy sie zdarzyło ze żygnał płynem z chlodnicy przez zbiorniczek wyrównawczy ale po zgaszeniu moto i nie wiem czemu :!: i znika mi płyn z układu chłodzenia, i jest pod stałą kontrolą by nie zabrakło.Jak jezdze pilnuje temperatury i włączajaącego sie wyntylatora.
ANGEL 66 - 2010-10-14, 09:08

Witaj! Ja miałem podobnie i okazało się że zacierała się pompa wodna........Wymieniłem i mam spokój.......Zacznij od korka wlewu płynu.......


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group