To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Koledzy-Mam problem.750 C2 gaśnie silnik 03-4 sek na garbach

Anonymous - 2010-05-24, 22:13
Temat postu: Koledzy-Mam problem.750 C2 gaśnie silnik 03-4 sek na garbach
Witajcie,



Moja shadołka ogólnie działa bez zarzutu ale ma peawien mankament - moze ktoś z Was miał podobne problemy lub słyszał o podobnych objawach .Otóż -podczas jazdy na gładkiej nawierzchni jest ok. problem pojawia sie , gdy jest jakiś uskok, studzienka ,garb itp .



MOTO PODRZUCI I ..... Gaśnie na chwilę trwa to ok 2- max 4 sek .zapalają sie kontrolki i ... jedzie dalej jak gdyby nic sie nie stało .



W ciągu dnia - przejazdowego zdarza się to raz -moze dwa - ale zawsze podczas nierównosci .Wygląda mi to na zasilanie - moze elektrykę - moze jakis obluzowany kabek.Mam przejechane 9 tys km .



Proszę o opinie- Dzieki !

GhoustDragon - 2010-05-24, 23:28

Sprawdź klemy przy akumulatorze....
Sowa - 2010-05-25, 00:47

Tak jak kolega powiedział klemy i główny bezpiecznik z lewej strony
renegade - 2010-05-25, 07:48

Ja bym stawiał raczej stacyjkę. Po odpięciu aku odpalone moto (ładowanie przecież masz) przecież nie zgaśnie. Może kluczyki masz za ciężkie i ruszają stacyjką podczas wstrząsów.
adam3911 - 2010-05-25, 18:01

A nie może być to sprawka stopki? Słaba sprężyna, lub źle ustawiona krańcówka?
R0bi - 2010-05-25, 18:08

adam3911 napisał/a:
A nie może być to sprawka stopki? Słaba sprężyna, lub źle ustawiona krańcówka?


Może być. Na wszelki przypadek trzeba przejrzeć wszystko co ma kabelki i podokręcać.

Anonymous - 2010-05-25, 20:30

Koledzy -





Dziekuje za rady - wszystkie zasugerowane punkty przejrzę i dam znać czy zadziałało .



Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki !

Anonymous - 2010-07-15, 19:34

Witajcie,



Problem się rozwiązał.Mianowicie podjechałem do serwisu Hondy w Toruniu.-Zgłosiłem problem i ..... okazało się ze w tym modelu felerny jest kabel masowy akumulatora.Został wymieniony z free w ramach akcji serwisowej Hondy .



Pozdrawiam - gdyby ktoś miał podobny przypadek -można powołac się na mój przypadek .Pozdrawiam

Anonymous - 2010-07-15, 19:54

pepsol napisał/a:
Witajcie,



Problem się rozwiązał.Mianowicie podjechałem do serwisu Hondy w Toruniu.-Zgłosiłem problem i ..... okazało się ze w tym modelu felerny jest kabel masowy akumulatora.Został wymieniony z free w ramach akcji serwisowej Hondy .



Pozdrawiam - gdyby ktoś miał podobny przypadek -można powołac się na mój przypadek .Pozdrawiam




No popatrz, już w maju Ci o tym mówili ;-)

Wyder - 2010-07-15, 20:18

Troll napisał/a:
pepsol napisał/a:
Witajcie,



Problem się rozwiązał.Mianowicie podjechałem do serwisu Hondy w Toruniu.-Zgłosiłem problem i ..... okazało się ze w tym modelu felerny jest kabel masowy akumulatora.Został wymieniony z free w ramach akcji serwisowej Hondy .



Pozdrawiam - gdyby ktoś miał podobny przypadek -można powołac się na mój przypadek .Pozdrawiam




No popatrz, już w maju Ci o tym mówili ;-)




I to ludzie z forum mówili :mrgreen:

Lepsi niż serwis :mrgreen: :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group