To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Końcówki z allegro

Bartez - 2010-03-26, 12:00
Temat postu: Końcówki z allegro
Witam serdecznie, czy ktoś z Was widział na żywo takie końcówki wydechów z allegro

http://moto.allegro.pl/it..._drag_star.html

zamontowane na shadowce (lub innym chopperze)albo co lepiej ma takie? Czy to dobra jakość, czy dźwięk jest fajny, czy chrom jest dobrej jakości? W sumie jest to nie strasznie drogie i wygląda ok...

Jęśli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat to będę wdzięczny jak coś poradzi. ;-)

Lbzdz - 2010-03-26, 14:40

Ja nie wiem co to za towar ale na pierwszy rzut oka to jestem pewien że będą się robiły niebieskie zaraz przy mocowaniach z wydechem.

Dźwięk będzie jak ze studni - bo to goła rura i nie tłumi żadnych dźwięków ale je odbija - ale rzecz gustu.



Ty chcesz to do 750 ACE założyć?

mrmefisto - 2010-03-27, 00:28

jak odresteurowywalem swoje wiekowe AWO to przyszedl mi do glowy pomysl, zeby zalozyc taki wydech. Na poczatku bylem zadowolony (ladnie wygladal, pykal sobie glosno i donosnie, sasiedzi sie wkurzali - czyli same plusy :-) ) az do 1. przejazdzki wzdluz betonowego plotu - poczulem sie jakby mi ktos metalowe wiadro na glowe zalozyl i uderzal od zewnatrz mlotkiem. Mnie osobiscie to uczucie sie nie spodobalo wiec pospiesznie sciagnalem ten tlumik i zalozylem oryginal.

Co do jakosci wykonania nie mialem jakichs specjalnych zastrzezen, grube zelastwo, chrom ok - koloru nie zmienil przez ten czas jak byl w uzytku, po sciagnieciu wygladal jak nowka (nie wiem jak teraz, bo juz lezy pare lat gdzies rzucony w rupiecie). Srodek nie jest calkiem pusty, u mnie sa powspawywane przegrody co pare cm.

Ostatecznie u mnie sie nie sprawdzil ale zalezy kto co lubi :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group