To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - tylny amortyzator VT750C

KaKa - 2010-03-25, 20:38
Temat postu: tylny amortyzator VT750C
Proszę o pomoc i podpowiedź. Zauważyłem że mam różnie zamocowane tylne amortyzatory w mojej VT 750C i chcę je odkręcić. I tu jest problem, czy jak będę to robił pojedynczo najpierw jedna strona zdjęty i założony, a potem druga strona zdjęty i założony, to czy jest potrzebne jakieś zabezpieczenie np przed nadmiernym podniesieniem się tyłu lub opadnięciem. Chodzi o zdjęcie kazdego amortyzatora w warunkach domowych, obejrzenie mocowań i uszczelnień i założenie z powrotem. Niestety nie dysponuję zbyt wieloma narzędziami poza zwykłymi kluczami.
Todek - 2010-03-25, 20:43

Nie wiem czy sam dasz sobie z tym radę. :-( Jak zdemontujesz jeden amor, to moto Ci trochę opadnie, i możesz mieć problem z samodzielnym włożeniem tego amora z powrotem na miejsce. :-(

Najlepiej jest to robić w dwie osoby. :lol: Najpierw zakładasz amor w dolne mocowanie, później jedna osoba unosi moto, np. za bagażnik. a Ty wkładasz amor na górne mocowanie.

KaKa - 2010-03-26, 11:42

no i oczywiście jak zwykle Todek jako deska ratunkowa (w pozytywnym tego słowa rozumieniu), właśnie o to mi chodziło. Jako że lepszy jestem we wkładaniu :chytrusek: to poproszę żonę o podniesienie (ona podnosi zdecydowanie lepiej :-)8 ), ale najważniejsze że nie potrzeba jakiś ściągaczy czy innych wynalazków. Jeszcze raz dzięki za podpowiedź :thx:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group