To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

Opony - Kupować na Allegr???

Jazon - 2015-09-02, 23:39

Może zasłużę na złotą łopatę ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo o oponach jest tego sporo. Zastanawiam się nad wymianą tylnej opony, a skoro się zastanawiam to znaczy że czas. nie wiem tylko gdzie kupić. Chodzi o to aby kupić nieużywaną i NOWĄ (nie taką nową z 2013r za 630zł) ale z bieżącego rocznika. Znalazłem takiego hurtownika:

http://polskihurtopon.pl/...6-75-h-tl-g722e

Może ktoś kupował z tej strony? Poczytałem trochę opinie w necie i strasznie narzekają na zły kontakt i długi czas oczekiwania (3-4tygodnie) za to opony przychodzą prosto z fabryki. Nie wiem czy ryzykować wkoncu to nie małe pieniądze.

Vicyn - 2015-09-03, 00:26

O tym nie słyszałem nic. Swoje kupowałem w tym roku na Oponeo i było ok. Szybko i za darmo.
alarec - 2015-09-03, 13:51

Zdaje mi się że ja zamawiałem opony z tej strony do auta, chociaż ręki nie dam sobie odciąć bo wszystkie strony "oponowe" wyglądają podobnie.
U mnie wszystko było ok i szybko. Nie wiem jak w przypadku opo do moto.

borejek343 - 2015-09-03, 19:58

Jazon napisał/a:
Może zasłużę na złotą łopatę ale nie chcę zakładać nowego tematu, bo o oponach jest tego sporo. Zastanawiam się nad wymianą tylnej opony, a skoro się zastanawiam to znaczy że czas. nie wiem tylko gdzie kupić. Chodzi o to aby kupić nieużywaną i NOWĄ (nie taką nową z 2013r za 630zł) ale z bieżącego rocznika. Znalazłem takiego hurtownika:

http://polskihurtopon.pl/...6-75-h-tl-g722e

Może ktoś kupował z tej strony? Poczytałem trochę opinie w necie i strasznie narzekają na zły kontakt i długi czas oczekiwania (3-4tygodnie) za to opony przychodzą prosto z fabryki. Nie wiem czy ryzykować wkoncu to nie małe pieniądze.


Osobiście odradzam ten sklep "polskihurtopon". Po 14 dniach oczekiwania zrezygnowałem z zamówienia. Wpłaty dokonałem natychmiast w tym samym dniu co zakup. Po 14 dniach na moim koncie klienta w ich sklepie widniało "zakup nie opłacony". Sklep porażka. Po 7 dniu oczekiwania pani zapewniła mnie, że na następny dzień wyślą mi zamówioną oponę, niestety czekałem 14 dni i nie wytrzymałem, wysłałem maila z rezygnacją zamówienia jako, że nie dotrzymali terminu wysyłki. Teraz czekam już 3 dzień na zwrot kasy. Daj sobie spokój z tym sklepem. Poczytaj negatywne opinie na www.opineo.pl ja niestety zrobiłem to po zakupie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group