To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 1100 - wyciek płynu chłodniczego

mariioo - 2009-11-19, 17:40
Temat postu: wyciek płynu chłodniczego
Witam, czy spotkał się Ktoś może z wyciekiem płynu chłodniczego z okolic tej krótkiej rureczki która łączy dwa cylindry :?: nie wiem czy tam są jakieś gumowe uszczelnienia i trzeba by to wymienic :?: rurka ta jest zablokowana dwoma jakby metalowymi "zawleczkami żeby się nie przesuwała chyba więc zastanawiam się też czy żeby te uszczelnienia wymieni to wystarczy ją "odblokowac" i przesunie się na tyle w jedną i drugą stronę żeby włożyc uszczelnienia :?:
Todek - 2009-11-19, 21:10

Tak, na tym łączniku, na jego końcach, znajdują się gumowe uszczelnienia (oringi). :lol: Niestety nie wiem jak to się demontuje. Ale na pewno trzeba zdjąć te druciane zabezpieczenia, i może wtedy da się to przesunąć w jedną lub drugą stronę. :lol:
mariioo - 2009-11-19, 21:40

dokładnie tak, już zdążyłem spróbować i po zdjęciu zabezpieczeń przesuwa się to po trochę w obydwa kierunki, hmm tylko zastanawia mnie jedno, czy uda się zmienić te oringi ponieważ jest dość mała szczelina na ewentualne ich zdjęcie i założenie :-/ no cóż trzeba spróbować ;-) ...... a jeszcze jedno, czy Ktoś zna może jakieś strony www z katalogami online części do VT1100,czasem bywały rysunki z poszczególnymi elementami moto rozłożone na drobiazgi i opisane nr części itp....
Anonymous - 2009-11-20, 10:34

Może tu http://www.bikebandit.com...-sabre/o/m15699 ;-)
mariioo - 2009-11-20, 11:30

Dzięki Panowie za podpowiedzi, jak sie okazuje oryginalne o-ringi będą mnie kosztować całe 16 zł :-D mam nadzieje że wymiana też będzie bezproblemowa, pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group