To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 1100 - Urwana linka szybkościomierza - C2 1100 Sabre - 04r.

Dinar - 2009-10-09, 19:21
Temat postu: Urwana linka szybkościomierza - C2 1100 Sabre - 04r.
Zawaliłem sprawę,po zamontowaniu koła nie zwróciłem uwagi na bolec na ''ladze teleskopu'' i dałem za ogranicznik dzisiaj przekręciło mi cały mechanizm napędu,zagieło linkę i urwało [3cm od tej łopatki] i teraz pytanie czy można to zregenerować,czy kupić nową,na Allegro są do VT600 ale czy będzie pasować,na obrazku wygląda tak samo jak moja.Liczę na wasze porady.
opel3366 - 2009-10-09, 19:32

Miałem taki sam przypadek .

Dorobiłem linkę w warsztacie świadczącym takie usługi w Gdyni.

Koszt chyba 30 pln i godzinka czasu.

Poszukaj takiej firmy w twojej okolicy.

Jamcio - 2009-10-09, 20:01

Ja do mojej 600 tki kupiłem TU cena niewielka i linki ma japońskie. Też się zastanawiałem nad dorobieniem ale cieszę się że kupiłem nową. Zadzwoń do gościa i powie Ci czy ma do Twojej hani.
Todek - 2009-10-10, 01:59

jamcio napisał/a:
Ja do mojej 600 tki kupiłem TU cena niewielka i linki ma japońskie. Też się zastanawiałem nad dorobieniem ale cieszę się że kupiłem nową. Zadzwoń do gościa i powie Ci czy ma do Twojej hani.




Przecież jest wyraźnie napisane do jakich modeli pasuje ta linka. :mrgreen:

Jamcio - 2009-10-10, 09:49

Todek napisał/a:
jamcio napisał/a:
Ja do mojej 600 tki kupiłem TU cena niewielka i linki ma japońskie. Też się zastanawiałem nad dorobieniem ale cieszę się że kupiłem nową. Zadzwoń do gościa i powie Ci czy ma do Twojej hani.




Przecież jest wyraźnie napisane do jakich modeli pasuje ta linka. :mrgreen:




Podałem linka bez wnikania w modele. Jak ja kupowałem to do mojej nie było akurat na aukcjach, zadzwoniłem i okazało się, że gość ma. Todek nie czepiaj się bo powiem Kordkowi i Sławek zrobi z Tobą porządek :mrgreen:

Dinar - 2009-12-02, 17:52

Kupiłem nową linkę we Wrocławiu na Rakowej,czekałem 2 tygodnie koszt to 107zł + wysyłka.Pisali że w całej Unii nie ma na magazynach ale skąd ją sprowadzili to nie wiem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group