To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

Świece, fajki, przewody WN - Markowe przewody WN

Mateusz - 2010-03-24, 07:40

keras napisał/a:
bardziej chodziło mi o zakończenia, np w fajce (nigdy fajki nie rozbieralem, nie wiem czy tam się coś lutuje, czy na jakiś ścisk kabel się mocuje)... z tego co zauważyłem to w cewkę po prostu kabel się wciska i sam się nadziewa na "szpilkę" o ile można to tak nazwać...


Przecież napisałem, że po prostu ją wkręcasz. W cewce jest szpilka (widzę, że jednak masz rozbieralne) bez gwintu - nadziewasz na nią przewód i dociągasz nakrętką, pod którą jest taki gumowy uszczelniacz/docisk. Natomiast w fajce jest szpilka z gwintem. Wkładasz kabel, lekko wciskasz, a potem kręcisz fajką jednocześnie ją dociskając do przewodu. I wkręcasz do oporu. :-)

Anonymous - 2010-03-24, 07:42

Mateusz

... twój post zauważyłem po swoim wpisie.... widziałem, widziałem.... zaparafrazowałem zupełnie nieświadomie :mrgreen: :-P

Mateusz - 2010-03-24, 07:49

keras napisał/a:
Mateusz

... twój post zauważyłem po swoim wpisie.... widziałem, widziałem.... zaparafrazowałem zupełnie nieświadomie :mrgreen: :-P


To jeszcze Ci powiem, że w 500 i w 1100 miałem założone przewody BOSH cięte z metra, z miedziana spiralą w środku - bardzo dobre były, nie miałem żadnych przebić. Teraz mam jakieś sylikonowe, kupione na bajzlu w częściach do starych rusków. Mają grubsza miedzianą spiralę i są czarne a nie przezroczyste. Ale jeszcze nie wiem, jak działają :-)

Anonymous - 2010-03-24, 08:01

ja zamówiłem Hitachi ... niby lepszejsze, ale jak będzie - wyjdzie w praniu.
Anonymous - 2010-03-31, 01:00

A dlaczego chcesz zmieniac??
Anonymous - 2010-03-31, 07:10

zmieniam, bo moto chwilami nie pali na wszystkie gary... podejrzenie padło w pierwszej kolejnosci na przewody...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group