To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 1100 - Sprzęgło Vt 1100 92 rok

Anonymous - 2009-05-26, 00:22
Temat postu: Sprzęgło Vt 1100 92 rok
Witam, dzis zaczołem rozkrecac sprzeglo w vt 1100 92 rok (ktora niestety kupilem uszkodzona)sciagnolem dekiel wyciagnolem segery i niestety na swojej drodze spotkalem nakretke (zabezpieczona przed odkreceniem zaklepana blaszka) ktora jest wpuszczona w sprzeglo braklo mi pomyslu jak ja odkrecic i tu wlasnie powazna prosba do was moze macie jakis patent na ta nakretke ??? czy jednak potrzebuje specjalnego klucza ? z Gory dzieki za podpowiedz Pozdrawiam
Todek - 2009-05-26, 00:28

Jeżeli jest to specjalna blaszka zabezpieczająca, to trzeba odgiąć to co jest zagięte, zaklepane, i po prostu odkręcić nakrętkę. :chytrusek: Ta blaszka powinna zejść, po odkręceniu nakrętki. :lol:
Anonymous - 2009-05-26, 00:34

hehe no to sie akurat domyslilem :-) bardziej chodzi mi o samo odkrecenie nakretki ktora jest na specjalny klucz wpustowy i niczym nie mozna tam zbytnio podejsc
Todek - 2009-05-26, 00:44

Aha rozumiem. Nakrętka, to taka jakby koronka. :lol: Jeżeli nie ma innej możliwości, to trzeba po prostu dorobić specjalny klucz. :lol:
Anonymous - 2009-05-26, 00:48

dokladnie :) wlasnie pomyslalem ze porusze ten temat bo moze ma juz ktos na to patent lub wie moze gdzie mozna taki klucz dostac w ludzkich pieniadzach szukalem na necie lecz niestety nigdzie nie znalazlem ...
Zbyszek - 2009-05-27, 15:16

[quote="payel"]dokladnie :) wlasnie pomyslalem ze porusze ten temat bo moze ma juz ktos na to patent lub wie moze gdzie mozna taki klucz dostac w ludzkich pieniadzach szukalem na necie lecz niestety nigdzie nie znalazlem

A tu zaglądałeś ?...[/quotehttp://www.shadow.org.pl/forum/viewtopic.php?t=432

AJK - 2009-05-27, 15:22

Todek napisał/a:
Aha rozumiem. Nakrętka, to taka jakby koronka. :lol: Jeżeli nie ma innej możliwości, to trzeba po prostu dorobić specjalny klucz. :lol:




A może poprostu to sa nakretki pod klucze TORX-y?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group