To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 125/250 - obrotomoerz do hani 125

Krakus1908 - 2021-10-29, 04:59
Temat postu: obrotomoerz do hani 125
Witam mam pytanie chciałbym zamontować obrotomierz do hani analogowy uniwersalny w chromie..Ma ktoś moze z Was taki zainstalowany.Potrzebowałbym przyładu instalacji .

Jeszcze wymieniłbym żarówkę w lampie przedniej H4 na led..podeslijcie linki takiej juz zamontowanej i sprawdzonej u Was żarówki.THX

Marecki - 2021-10-29, 22:50

Tą żarówkę z przodu zostaw tradycyjna abyś innych problemów nie miał.
Kup tylko dobrej firmy o podwyższonej jasności (kosztem trwałości) i powinno być lepiej niż na tanich ledach

Kolumb - 2021-10-30, 21:28

Marecki napisał/a:
Tą żarówkę z przodu zostaw tradycyjna abyś innych problemów nie miał.
Kup tylko dobrej firmy o podwyższonej jasności (kosztem trwałości) i powinno być lepiej niż na tanich ledach
I tu Marek ma rację. Temat przerobiony 100 razy. Reflektory Hłondy nie świecą. I z tym się nie walczy. Tak jak "Marecki" powiada, kup jakeś żarówkę Philipsa taką lepsiejszą, co by cię było fajosko widać. A jeśli zamiarujesz jazdę nocną porą, to musisz zgłębić tajniki doświetlenia drogi dodatkowymi (i wtedy ledowymi) światłami. 👍🏿🏍
shadowman - 2021-10-31, 07:27

Zamontowałem leda w swojej Czarnej Perełce to biegusiem wymieniałem na przeglądzie bo diagnosta nie był litościwy.Dostałem takiego pawera,że kilka minut wystarczyło na wymianę a i kaska 60zł plus wysyłka poszła w błoto.
Marecki - 2021-10-31, 10:03

shadowman - dziwnego diagnostę znalazłeś ;-)
shadowman - 2021-10-31, 12:47

Diagnosta to prawie kolega ale jak zobaczyłem jego litościwy uśmiech po załączeniu oświetlenia to od razu zrozumiałem,że ta rzeżba i druciarstwo nie było najlepszym pomysłem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group