To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Światła

jurekk1969 - 2020-05-27, 14:32
Temat postu: Światła
Shadov 800vt USA światła pozycyjne zamontować oraz przednie kierunki wciąż świecą problem z przeglądem mam ją 2 miesiące co mam zrobić.
towalsky - 2020-05-27, 14:36
Temat postu: Re: Światła
jurekk1969 napisał/a:
Shadov 800vt USA światła pozycyjne zamontować oraz przednie kierunki wciąż świecą problem z przeglądem mam ją 2 miesiące co mam zrobić.


Napisz to samo, tylko wolniej i w sposób bardziej zrozumiały :lol: :roll: :evilek: :toast:

jurekk1969 - 2020-05-27, 14:42

No co mam zrobić ze światłami na przeglądzie doczepił się o światła nie mogę jeździ na krótkich i kierunkowskazy przerobić to nie USA w 800 świecą po odpaleniu
Todek - 2020-05-27, 15:28

jurekk1969 napisał/a:
No co mam zrobić ze światłami na przeglądzie doczepił się o światła nie mogę jeździ na krótkich i kierunkowskazy przerobić to nie USA w 800 świecą po odpaleniu

Zmień stację kontroli i diagnostę. :mrgreen:

Pio Trek - 2020-05-27, 15:43

ale cos mi sie wydaje ze kierunki to sie juz moga swiecic, ale jak bardzo chcesz to w 10 minut to usuwasz,
zaklejac tasma jeden styk na zarowce
co do swiatel glownych to chyba powinienes kupic lampe z homologacja na EU,
albo jak pisze Todek zmieniasz diagnoste

kyrnech - 2020-05-27, 16:13

a na której stacji próbowałeś przejść przegląd i czy wpisał już go do cepika?
jurekk1969 - 2020-05-27, 16:54

Mam drobne problemy 30lat bez dwsladu pierwszy raz w rzyciu na forum i tak mie potraktować jeszcze epidemia na śląsku trwa masakra może nie będzie padać to gdzieś smigne. Pozdrawiam wszystkich 🖐
Todek - 2020-05-27, 16:57

jurekk1969 napisał/a:
pierwszy raz w rzyciu na forum i tak mie potraktować

Nie rozumiem.

Kolumb - 2020-05-27, 17:27

Todku, ale czego nie rozumiesz ? Przecież chłop pisze wyraźnie, ma 30 lat, jest jeszcze bez dwu śladu, pierwszy raz na forum, ma drobne problemy z diagnostą bo trwa epidemia a jest na śląsku. A jak nie będzie padać to masakra i wtedy gdzieś śmignie
. Tak że wszystko jasne. Też kolegę pozdrawiam. Tylko nie śmignij temu diagnoście . 👍🏍😂

Marcik 1100 - 2020-05-27, 18:08

Witam,

Zarejestruj jako zabytek i po problemie.

Tak jak koledzy wspomnieli, zmień stację diagnostyczną, temat świateł AMERYKAŃSKICH był już poruszany na forum wraz z przywołanymi przepisami. W takim motocyklu jak twój nie powinien się nikt czepiać.

Pozdrawiam

kyrnech - 2020-05-27, 19:12

jurekk1969 napisał/a:
Mam drobne problemy 30lat bez dwsladu pierwszy raz w rzyciu na forum i tak mie potraktować jeszcze epidemia na śląsku trwa masakra może nie będzie padać to gdzieś smigne. Pozdrawiam wszystkich 🖐


Sąsiad wstyd robisz okręgowy.

stiv10 - 2020-05-27, 19:37

„cytuję z głowy”, a była o tym burzliwa dyskusja na niniejszym forum, a że już kilka lat ŻYJĘ, i trochę widziałem to się podzielę 😊
Jest takie Rozporządzenie Ministra Transportu i … (coś tam, coś tam) dot. wyposażenia technicznego pojazdów (…) – dość obszerny tekst, bo i zagadnienie również kobyła. Akt wymienia wszystkie rozwiązania, które winien spełniać pojazd dopuszczony do ruchu na terytorium RP.
Na końcu znajdują się załączniki, a w którymś z nich jest mowa o światłach w pojazdach (osobówkach, ciężarówkach, ciągnikach zwanych traktorami, jak również i motocyklach).
Z tego, co pamiętam, to motocykl (skupię się na przodzie jednośladu, na światłach pozycyjnych i kierunkowskazach) powinien posiadać dwa kierunkowskazy barwy żółtej i światło pozycyjne i: jeśli światło pozycyjne jest barwy żółtej, to muszą być dwa po bokach (podana jest odległość, której nie pamiętam). Ale to rozwiązanie dotyczy wyłącznie pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po dacie 31.grudnia 2009 roku.
Tyle pamiętam i jeżdżę ze światłami USA

Toma - 2020-05-27, 20:12

stiv10 napisał/a:
„cytuję z głowy”, a była o tym burzliwa dyskusja na niniejszym forum, a że już kilka lat ŻYJĘ, i trochę widziałem to się podzielę 😊
Jest takie Rozporządzenie Ministra Transportu i … (coś tam, coś tam) dot. wyposażenia technicznego pojazdów (…) – dość obszerny tekst, bo i zagadnienie również kobyła. Akt wymienia wszystkie rozwiązania, które winien spełniać pojazd dopuszczony do ruchu na terytorium RP.
Na końcu znajdują się załączniki, a w którymś z nich jest mowa o światłach w pojazdach (osobówkach, ciężarówkach, ciągnikach zwanych traktorami, jak również i motocyklach).
Z tego, co pamiętam, to motocykl (skupię się na przodzie jednośladu, na światłach pozycyjnych i kierunkowskazach) powinien posiadać dwa kierunkowskazy barwy żółtej i światło pozycyjne i: jeśli światło pozycyjne jest barwy żółtej, to muszą być dwa po bokach (podana jest odległość, której nie pamiętam). Ale to rozwiązanie dotyczy wyłącznie pojazdów zarejestrowanych po raz pierwszy po dacie 31.grudnia 2009 roku.
Tyle pamiętam i jeżdżę ze światłami USA


Stiv ma rację było na forum.Ustawy itd.Diagnosta nie ma racji poszukaj.

daro - 2020-05-28, 08:12

Toma napisał/a:
.Diagnosta nie ma racji poszukaj.


Toma dobrze prawisz jakiś zawirusowany jest :mrgreen:

Skandal89 - 2020-05-28, 08:37

u mnie nigdy nie było z tym problemów, pytanie teraz jak rozwiązać sprawę jeśli zostało wbite w system? Można to wtedy prostować na innej stacji diagnostycznej?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group