To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 1100 - Krzywe lagi, pytanie?!

Lucky13 - 2020-02-04, 09:21
Temat postu: Krzywe lagi, pytanie?!
Siema! Panowie mam problem bo mam po małej wpadce skrzywione bardzo delikatnie lagi(trzeba by się przyjrzeć mocno aby zauważyć ale są krzywe niestety) i pytanie jak w temacie mam opcje wyprostować u gościa za 180zl kupić używane z wzerami w miejscu którym chodza lagi za 300 i około 700 za nowe! Powiedzcie mi czy prostowanie (podobno na zimno jest lepiej) nie będzie złym pomysłem bo jednak trochę będzie mi to siedzieć z tyłu głowy że lagi nie są nowe a PROSTOWANE..
POZDRO

Manchis - 2020-02-04, 09:42

Ja bym chyba wolał kupić używkę niż prostować. Ale wiadomo w sumie jakie kupisz? Może też były prostowane :)
garnett - 2020-02-04, 09:56

Jeżeli są wżery w miejscu gdzie jest uszczelniacz to będą ciekły.
Nie mam doświadczenia z prostowaniem lag, więc polecam zakup nowych. Wydasz więcej ale masz pewność.
Masz motocykl za kilkanaście tyś to wydatek kilkuset zł za co by nie powiedzieć Twoje bezpieczeństwo to nie duży koszt.

opel3366 - 2020-02-04, 12:40

To bardzo ważna część , ja bym się nie zastanawiał i brał nowe.
Tak jak opon do motocykla nie kupił bym używanych.

Gabriel - 2020-02-04, 14:25

Polecam firmę TECROL. Solidna firma, dają na wszystko papiery. Sporo moich znajomych korzystało z ich usług. Używane nie wiadomo czy proste czy nie były prostowane. Ktoś z jakiegoś powodu je zdemontował. Jeśli skrzywienie jest naprawdę niewielkie oddał bym na prostowanie, ale do porządnej firmy.
Leo - 2020-02-04, 16:42

garnett napisał/a:
Jeżeli są wżery w miejscu gdzie jest uszczelniacz to będą ciekły.

niekoniecznie,przerabiałem temat,papierek, szlifowanie,uzupełnienie jakąś masą nie wiem jaką ale mogę spytać ;-) znów szlifowanie nowe uszczelniacze i wszystko gra ;-)

Lucky13 - 2020-02-04, 17:01

No tak myślałem że z tymi wzerami będzie problem, i będą ciekły lagi.. Czy warto się bawić w czyszczenie i zabawę z jakąś masa? Hmm i tak prędzej czy później jest prawdopodobieństwo że będą ciekły. :/
Bezpieczeństwo najważniejsze i chyba nie będę ryzykował szczerze mówiąc tym bardziej że biorę odpowiedzialność nie tylko za siebie a i za plecak :)
Dzięki panowie za wszystkie rady!! :thx:
Pozdro

czeslaw - 2020-02-04, 20:39

A może Maruda by Ci pomógł, zapytaj.
Gabriel - 2020-02-04, 21:34

Ja osobiście wolał bym wyprostować. Nowe to spory koszt jednak. Używane loteria.
dyniek - 2020-02-05, 07:41

Ja podobnie jak kolega. Jak piszesz, skrzywiły się delikatnie, więc ja bym prostował.
Lucky13 - 2020-02-05, 09:26

Dzięki panowie ale usłyszałem wczoraj że biedny płaci 3 razy.. A ja wolał bym tego uniknąć więc zostanę przy zakupie nowych :P
Tak czy siak dzięki wszystkim za rady

mariioo - 2020-02-05, 21:48

Co jak co ale lagi prostować - coś co w dużej mierze odpowiada za prawidłowe prowadzenie motocykla :?: ........kolego kupuj nowe i się nawet nie zastanawiaj.
Rafał - 2020-02-05, 23:45

Gabriel napisał/a:
Polecam firmę TECROL. Solidna firma, dają na wszystko papiery. Sporo moich znajomych korzystało z ich usług. Używane nie wiadomo czy proste czy nie były prostowane. Ktoś z jakiegoś powodu je zdemontował. Jeśli skrzywienie jest naprawdę niewielkie oddał bym na prostowanie, ale do porządnej firmy.



Potwierdzam firma Tecrol koło Bielska-Białej. Robiłem tam lagi i inni robili. Wszystko w najlepszym porządku. Jeśli jest podejrzenie, że półki też są krzywe , wystarczy wysłać komplet. U mnie same lagi, prostowanie plus pełny serwis, około 300 zeta.
http://tecrol.bielsko.pl/

daro - 2020-02-06, 08:10

Czołg masz czy motocykl na 2 kolach ?
Wyceniasz swoje życie na około 1000 zeta ? :shock:
Nick może Ci za bardzo nie pomóc . :mrgreen:

daro - 2020-02-06, 08:23

:mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group