To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - Nóżki centralne do Honda VT 600

Anonymous - 2009-04-06, 22:45
Temat postu: Nóżki centralne do Honda VT 600
Witam



Mam takie pytanie czy posiada ktoś z was nóżki centralne do vt 600 w jednym sklepie tylko coś takiego znalazłem a cena powala na kolana prawie 700zł widział może ktoś z was coś tańszego, już nawet po głowie przechodziło mi aby sobie takie coś zrobić ale nie mam wzoru :)

GhoustDragon - 2009-04-06, 23:27

A po co Ci centralne stopki??? Chcesz nasmarować łańcuch, zmienić koło czy olej- kup sobie podnośnik!!! Za połowę ceny którą podałeś znajdzesz podnośnik hydrauliczny do motocykla o masie do 500kg; jeszcze mniej kosztują podnośniki statyczne(standardowe, zwykłe czy jak tam sobie nazwiecie :lol: ); nawet wykonanie takiego podnośnika na zamówienie jest tańsze!!!!

Moto nie traci nic na fasonie(to nie Jawa czy MZ) a wszystko można zrobić.

Takie moje zdanie.

Anonymous - 2009-04-06, 23:34

nie problemów z wymiana oleju itp nie mam sam sobie rade daję, chociaż momentami taki nóżki by się przydały, wydaje mi się że generalnie nie powinno być problemów z wykonaniem takich nóżek zastanawia mnie jedno skad taka obłędna cena za taki detal
GhoustDragon - 2009-04-06, 23:40

janus napisał/a:
zastanawia mnie jedno skad taka obłędna cena za taki detal


Fakt cena jest zastanawiająca ale... może da się to jakoś wytłumaczyć???

Ktoś wpadł na pomysł, myślał że "kokosów" nazbiera i zainwestował w formę.

A tu okazał się zonk- nie ma wielu chętnych(w zasadzie prawie wcale) a pieniążki chciałoby się odzyskać, więc daje się cene jakby ze złota były i... Chętnych dalej się odstrasza.

Może o to chodzi???

Sowa - 2009-04-07, 20:05

GhoustDragon napisał/a:
A po co Ci centralne stopki??? Chcesz nasmarować łańcuch, zmienić koło czy olej- kup sobie podnośnik!!! Za połowę ceny którą podałeś znajdzesz podnośnik hydrauliczny do motocykla o masie do 500kg; jeszcze mniej kosztują podnośniki statyczne(standardowe, zwykłe czy jak tam sobie nazwiecie :lol: ); nawet wykonanie takiego podnośnika na zamówienie jest tańsze!!!!

Moto nie traci nic na fasonie(to nie Jawa czy MZ) a wszystko można zrobić.

Takie moje zdanie.




Centralka -choćby po to by móc na trasie poradzić sobie z kapciem na oponie :idea: . chciałbym zobaczyć jak zdejmiesz koło na trasie bez centralki , by kumpel mógł podskoczyć do wulkanizatora :koso:

GhoustDragon - 2009-04-07, 21:22

jarek73 napisał/a:


Centralka -choćby po to by móc na trasie poradzić sobie z kapciem na oponie :idea: . chciałbym zobaczyć jak zdejmiesz koło na trasie bez centralki , by kumpel mógł podskoczyć do wulkanizatora :koso:


Ostatnio zmieniałem zestaw napędowy u siebie(fakt w garażu), ale byłem sam, podnośnika nie mam i dałem radę na klockach postawić- więc na drodzę też dam radę.

"...Do Konia trzeba sposobem..." :mrgreen:

dyha - 2009-04-12, 12:24

stary- motór masz piękny !!! nie psuj go jakimiś badziewiatymi podnuszkami to nie JAWA
GhoustDragon - 2009-04-12, 12:27

dyha napisał/a:
stary- motór masz piękny !!! nie psuj go jakimiś badziewiatymi podnuszkami to nie JAWA


Dobrze prawi :mrgreen: Wódki mu dać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group