To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VTX - Ja też nabyłem 1800 R

Zibi665 - 2018-10-30, 08:56

Todek napisał/a:
Ja mówię jak jest.
... a ja potwierdzam.
Po albańskich górach, we dwójkę oczywiście 6,5 litra, w porywach 7. Gdy jeżdżę sam, mieszczę się w szóstce - ale tylko wtedy, gdy nie zapierd..lam :-P .

Jokan - gratuluję i szerokości życzę.

Skoro zakupiłeś uszczelniacze, to pewnie już wiesz jak zabrać się za wymianę uszczelniaczy, lecz gdyby co, to przed robotą rzuć okiem na filmik, ja kiedyś nie nakleiłem tej taśmy i wiesz :oops: - musiałem zakupić nowe uszczelniacze i niestety robota od nowa :-( Trzeba też zwrócić uwagę, aby uszczelniacze patrzyły w dobrym kierunku bo można się walnąć. Najlepiej, dokładnie przypatrzeć się, jak są zainstalowanie na ladze, jeszcze przed ich demontażem - nawet pstryknąć zdjęcie dla pewności. Lubię Cię, stąd dobre słowo. :->
https://www.youtube.com/watch?v=Xjh6x0x5Pv8

I jeszcze ilość oleju w lagach - jak sam widzisz - jest ona różna w poszczególnych lagach:


Baw się dobrze :toast:

Jokan - 2018-11-17, 15:45

Dzięki Zibi665 za dobre słowo i doradzenie wprawdzie wiedziałem o tym bo temat ogarniałem w Goldwingu tam jest jeden ciort zastanawia mnie po kiego lewa laga jest inna od prawej ...hamulce symetryczne, kiery po angielskiej stronie nie ma myslalem ,że może chodzi o system antynurkowania ale to chyba nie to bo z hydrauliki siłowej raczej bym stawiał na jakiś zaworek no ale nic kiedyś się może dowiem.
Jak na razie to dziczę wprawdzie trochę dziś było zimno ale puki śniegu nie ma to jeżdże :chytrusek: :chytrusek: :chytrusek:
Acha filmik przydatny :-)
Nerka i do Shadowiska :mrgreen:

kmieć - 2018-11-19, 15:57

Gratulacje Jokan!
Szerokości i LWG ! :mrgreen:

Dziki HTL - 2019-01-30, 15:44
Temat postu: Re: Ja też nabyłem 1800 R
Jokan napisał/a:
Nigdy w życiu bez szyby i w kasku otwartym z prędkością wiekszą niż 100 nie pojadę i niech mi nikt nie gada głupot ,że to przyjemność

Ja tak jeżdżę od zawsze i dla mnie to ogromna przyjemność :):)
Ale ja jestem sprawny inaczej :):):)
jak się chcesz w tej sprawie pokłócić to konfrontacja na Shadowisku :)

Gratuluję zakupu :chytrusek:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group