To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - 6 biegow ??????

Anonymous - 2009-03-15, 16:48
Temat postu: 6 biegow ??????
mam takie pytanko do bardzie doswiadczonych uzytkownikow cieni czy bieg oznaczony jako "O D" jest 6 biegiem czy jest to bieg na ekonomiczny na utrzymanie predkosci ???????



z gory dzieki

Anonymous - 2009-03-15, 16:51

Jest to tzw. nadbieg - czyli jak napisałeś "bieg ekonomiczny"
Anonymous - 2009-03-15, 16:52

dzieki bardzo i szerokosi zycze;
Anonymous - 2009-03-15, 22:18

dodam tylko tyle ze jest to piękny nadbieg :) bynajmniej ja go uwielbiam bo jak mi się zapala kontrolka, ze zapięty, to wiem ze przede mną juz tylko prosta traska ścieżka!! juhu !!:)
Mateusz - 2009-03-16, 08:16

bachus napisał/a:
dodam tylko tyle ze jest to piękny nadbieg :) bynajmniej ja go uwielbiam bo jak mi się zapala kontrolka, ze zapięty, to wiem ze przede mną juz tylko prosta traska ścieżka!! juhu !!:)


Ja tak trochę OT ale:



" *

bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»

*

bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

"




Czyli jakby tak dobrze się przyjrzeć, to wręcz nienawidzisz swojej szóstki.



Błagam, nie używajcie słowa "bynajmniej" jako zamiennika słowa "przynajmniej". To nie jest ani eleganckie ani poprawne językowo.

Frog - 2009-03-16, 11:57

Mateusz napisał/a:
bachus napisał/a:
dodam tylko tyle ze jest to piękny nadbieg :) bynajmniej ja go uwielbiam bo jak mi się zapala kontrolka, ze zapięty, to wiem ze przede mną juz tylko prosta traska ścieżka!! juhu !!:)


Ja tak trochę OT ale:



" *

bynajmniej I «partykuła wzmacniająca przeczenie zawarte w wypowiedzi, np. Nie twierdzę bynajmniej, że jest to jedyne rozwiązanie.»

*

bynajmniej II «wykrzyknik będący przeczącą odpowiedzią na pytanie, np. Czy to wszystko? – Bynajmniej.»

"




Czyli jakby tak dobrze się przyjrzeć, to wręcz nienawidzisz swojej szóstki.



Błagam, nie używajcie słowa "bynajmniej" jako zamiennika słowa "przynajmniej". To nie jest ani eleganckie ani poprawne językowo.




:chytrusek:

saretar - 2009-03-16, 17:06

a "bynajmniej" od jakiegos czasu stalo sie dziwna maniera na forach netowych - wszelkich forach.
Mateusz - 2009-03-17, 07:18

saretar napisał/a:
a "bynajmniej" od jakiegos czasu stalo sie dziwna maniera na forach netowych - wszelkich forach.


Nie tylko na forach, w języku potocznym również. Taka "wiejska ylegancja" ... mniej więcej jak wystawianie małego palca przy picu kawy z filiżanki.

renegade - 2009-03-17, 07:50

Pięknie zbaczacie z tematu.

Mati morze załorzysz nowy wontek albo potforum :-P " poprawna polszczyzna" i poprosimy o zalogowanie się prof. Bralczyka lub Miodka.

:chytrusek:

potfur - 2009-03-17, 08:53

renegade26 napisał/a:
...albo potforum...


Wypraszam sobie :koso:

yanucha - 2009-03-17, 16:21

renegade26 napisał/a:
Pięknie zbaczacie z tematu.

Mati morze załorzysz nowy wontek albo potforum :-P " poprawna polszczyzna" i poprosimy o zalogowanie się prof. Bralczyka lub Miodka.

:chytrusek:




Popieram, świetna prpopozycja :!:

Bralczyk czy Miodek pewnie nie jeżdżą na motocyklach, ale są jeszcze inni językoznawcy...

Anonymous - 2009-03-17, 19:07

o kurde ladnie sie temat rozwinal ;p



a tak poza tym to dzieki za odp ;d



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group