To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - przygotowanie do jazdy

Anonymous - 2009-03-08, 11:54
Temat postu: przygotowanie do jazdy
witam niedawno kupilismy z ojcem "cienia" i mam takie pytanie :oops: w ktorym miejscu znajduje sie zbiorniczek do sprawdzenia poziomu plynu chlodniczego???? Czy jest to zbiorniczek obok bagnetu (do sprawdania stanu oleju)??I jaka moze byc przyczyna tego ze wskaznik temperatury (pod obrotomierzem) niee wskazuje temperatury ??

Pozdrawiam i prosze o odpowiedzi a i posiadamy Honde Shadow vT 700 california edition z 1986 r

Sowa - 2009-03-08, 13:43

podpowiedź - zbiorniczek służy do wyrównania poziomu płynu w chłodnicy ,a zadałem to pytanie mojej żonie jak znaleźć ten zbiorniczek -ODPOWIEDŹ ; szukamy po przewodzikach od chłodnicy i się ZNAJDZIE
Dziki - 2009-03-08, 15:22

tak biały zbiorniczek z czarną nakrętką koło bagnetu to jest to

przyczyn nie działania wskaźnika temperatury może być kilka od spieprzonego czujnika przez pourywane kable, zaśniedziałe styki do spieprzonego wskaźnika



u mnie (mam taki sam sprzęt) wskaźnik normalnie podczas jazdy się nie podnosi dopiero jak dłużej pojeżdżę i się zatrzymam to się lekko unosi a wiatrak chłodnicy się odpala w połowie skali na wskaźniku



nie wiem czy to normalne czy nie na wiosnę się tym zainteresuję

Anonymous - 2009-03-08, 16:02

dzieki bardzo :-| i mozliwe ze z tym wskaznikiem u mnie bedzie tak samo pozdrawiam i szerokosci :thx:
Anonymous - 2009-03-08, 19:05

mam jeszcze jedno pytanko :

jest gdzies kontrolka do sprawdzania stanu oleju na wale kardana (tylne kolo) i jak dokoac wymiany tego oleju ?? domyslam sie ale chcialbym sie upewnic prosze o odp

Divastion - 2009-03-08, 19:12

:mrgreen: kontrolki tam żadnej nie uświadczysz :-D Zasada jest prosta, ta większa i bardziej u góry śruba jest do uzupełniania stanu oleju na wale, służy też niejako jako wskaźnik jego ilości, poziom oleju powinien być o ile dobrze pamiętam równy z dolną krawędzią korka. Do spuszczania oleju służy ta mniejsza i pod spodem śruba. Tyle filozofii. Pozdrawiam :-)
Anonymous - 2009-03-08, 19:19

dzieki wielkie i tak myslalem ale lepiej sie dowiedziec kogos bardziej obytego pozdrawiam :mrgreen:
Globi - 2009-03-08, 20:47

Tak jak pisze Divastion.

Stawiasz moto na centralce i ....do roboty!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group