To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - włącznik świateł

Anonymous - 2009-02-01, 02:49
Temat postu: włącznik świateł
Rozbierał już ktoś włącznik świateł (przy manetce).Coś się z nim dzieje nie zawsze da się włączyć światła, trzeba troszkę pomajdrować ,ale wydaje mi się że podczas jazdy światła mrugają (zauważyłem błyski na znakach drogowych) .Może tylko styki zabrudzone podpowiedzcie .
AJK - 2009-02-02, 09:53

Właśnie borykam sie z tym problemem. Rozebrałem ten wyłącznik i się okazało ze poprzeczne styki były wtopione w plastik obudowy wyłącznika. Prpopnować Tobie mogę tylko wymianę takiego wyłącznika , chyba że wtopienie elementów ruchomych i sprężynek pozwala na jakąkolwiek naprawę tego wyłącznika. Wyłącznik jest mały , elementy plastikowe kruche ( przegrzanie plastiku ) ale jak masz cierpliwość to kombinuj - Mi się udało odratować lecz nie wiem na jak długo to wystarczy. :chytrusek:
Anonymous - 2009-02-02, 11:15

Pocieszyłeś mnie pisząc ze mozna coś wykombinować metodą domową, miejmy nadzieje ze mi tez się uda musze się zmobilizować i zabrać za to.Pozdro
Todek - 2009-02-02, 18:06

Ja też miałem problem z tym włącznikiem(nie zawsze kontaktował), próbowałem go naprawiać, przeszlifowałem styki, trochę pokleiłem. :chytrusek: Na krótki okres czasu zdało to egzamin, ale tylko na 1-2 dni.

W końcu dałem sobie spokój, wymieniłem na nowy (koszt około 30 zł z przesyłką) i mam spokój. :lol:

Anonymous - 2009-02-03, 06:12

Witam, serdecznie , jestem nowy i od niedawna posiadam SHADOW , oczywiście jak to w tym terminie bywa jest teraz w chromowaniu czyszczeniu i malowaniu jak skończę to pozwolę sobie na zamieszczenie zdjęć , ale co do tematu , bo mam tez problem wyłącznika świateł , i przeczytałem że można dokupić sam przełącznik za 30,00 , i moje pytanie czy ta część występuje osobno bez tego całego okablowania i aluminiowej obudowy??? , jeśli tak to proszę o jakieś namiary gdzie można to zamówić


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group