To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Demontaż - elementy różne...;)

renegade - 2009-01-28, 21:26

Ad1. Myślę że bezpieczniki mogą być jak w VT w przedniej lampie. W zamkniętej obudowie przypominającej przekaźnik.



Ad2. Na pewno nie jest to normalne. Sprawdź stan wtyczek przy włączniku ew. sam włącznik przy klamce.

AJK - 2009-01-29, 09:39

renegade26 napisał/a:
Ad1. Myślę że bezpieczniki mogą być jak w VT w przedniej lampie. W zamkniętej obudowie przypominającej przekaźnik.



Ad2. Na pewno nie jest to normalne. Sprawdź stan wtyczek przy włączniku ew. sam włącznik przy klamce.




Dzięki - w sobotę zerknę do garazu. :-)8 :thx:

Anonymous - 2009-02-03, 10:20

Pytanie do posiadaczy oslonki chlodnicy z nierdzewki: czy montuje sie ja na oslone plastikowa (oryginalna), czy najpierw trzeba ja zdemontowac? Moze niepotrzebnie sie mordowalem ze zdjeciem tej plastikowej... :koso:
AJK - 2009-02-03, 10:32

sublime napisał/a:
Pytanie do posiadaczy oslonki chlodnicy z nierdzewki: czy montuje sie ja na oslone plastikowa (oryginalna), czy najpierw trzeba ja zdemontowac? Moze niepotrzebnie sie mordowalem ze zdjeciem tej plastikowej... :koso:




Ja zakładam jedna na drugą , tylko musiałem zrobić dwa otworki po bokach do zamocowania i wtedy musiałem poluzować ta plastikowa żeby chłodnicy nie zachaczyc. :-D

ciachu - 2009-02-03, 11:56

Osobiście zapodałem sobie chromowaną osłonę z Kuźni Motocyklowej, którą zakłada się bezpośrednio na oryginalną plastikową. Nowa osłona jest z otworami, ale jest tak dopasowana, że na chwilę obecną nie ma nawet potrzeby przykręcać jej śrubkami :chytrusek:
AJK - 2009-02-04, 12:39

No i znalazłem.Bezpieczniki w VF750S sa pod siedzeniem.Światełka zrobiłem ale z hamulcem przednim dalej stoje w miejscu....tuptuptup...brak shematu elektryki :-/ nie ma napięcia na wyłączniku klamki.......szukam ...szukam...muszę po całej instalce sie przejechac i potrzebny shemat...



Czy ktos z szanownego grona dysponuje shematem elektrycznym Hondy VF750 Sabre :?:

Anonymous - 2009-02-10, 21:12

ja szefie jak musiałem zdjac te osłonke podczas trasy to poprostu nerwy mi pusciły i nozem przeciałem, czego załuje do tej chwili ale innej rady wtedy nie było .... gdybym wiedział to co wiem ....


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group