To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - vt 600 dławi się na zimnym silniku

Anonymous - 2009-01-19, 20:23
Temat postu: vt 600 dławi się na zimnym silniku
Czy to normalne ze po odpaleniu w temperaturze 15 st. C.i zredukowaniu ssania do minimum silnik po dodaniu gazu dławi sie i gaśnie?
potfur - 2009-01-20, 10:07

jesli silnik jest zimny... to chyba tak - zalewasz świece paliwem i tyle.
AJK - 2009-01-20, 11:02

potfur napisał/a:
jesli silnik jest zimny... to chyba tak - zalewasz świece paliwem i tyle.




Trafna opinia i prawdziwa :thx

Anonymous - 2009-01-20, 17:20

Czy jest jakiś czujnik który sygnalizuje ze mozna wyłączyć ssanie ? Czy poprostu po jakimś czasie wyłączyć gdy wchodzi dobrze na obroty ?.I mam jeszcze jedno pytanie lepiej rozgrzewać silnik po porannym odpaleniu podczas jazdy czy lepiej na postoju
Cezar - 2009-01-20, 18:04

Nie ma czujnika, silnik musi osiągnąć odpowiednią temperaturę pracy, olej musi też osiągnąć odpowiednią temperaturę. Najlepiej wystawić motocykl z garażu uruchomić silnik odczekać "kilka zdrowasiek" i jak już będzie pracował równo bez ssania i miał wyraźną ochotę do jazdy ruszamy w trasę...

Co do gaśnięcia to oczywiście normalne, że na zimnym silniku normalnie się dławi...

Anonymous - 2009-01-20, 18:09

Wielkie dzięki za odpowiedzi .Sorry za moje pewnie banalne pytania ale sami wiecie, 1-wszy motor:). Ciesze się ze trafiłem na Wasze forum pozdro.
Cezar - 2009-01-20, 18:12

wielo napisał/a:
Wielkie dzięki za odpowiedzi .Sorry za moje pewnie banalne pytania ale sami wiecie, 1-wszy motor:). Ciesze się ze trafiłem na Wasze forum pozdro.


Witamy i życzymy bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy.

Nie musisz się wstydzić pytać na naszym forum... Nie ma głupich pytań... a czasem lepiej zapytać niż zastanawiać się dniami i martwić lub zrobić głupstwo..

Temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group