To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 500 - Rozrusznik ...

markiz70 - 2015-03-14, 21:27

Leo napisał/a:
nie mam, zostawiłem go w warsztacie chyba że jeszcze nie został wyrzucony ;-)
zdjęcie jest we wcześniejszej części wątku ;-)

Może nie w związku z tematem.... Leo :shock: zzieleniałeś :-)8 Gratuluję :toast:

Leo - 2015-03-14, 22:32

markiz70 napisał/a:

Może nie w związku z tematem.... Leo :shock: zzieleniałeś :-)8 Gratuluję :toast:


czyli że co? :shock:

Marlboro - 2015-03-14, 22:35

Leo napisał/a:
markiz70 napisał/a:

Może nie w związku z tematem.... Leo :shock: zzieleniałeś :-)8 Gratuluję :toast:


czyli że co? :shock:


że wiosna idzie :mrgreen:

o moderatora mu chodzi :-)

Leo - 2015-03-14, 22:43

Marlboro napisał/a:
o moderatora mu chodzi :-)


domyśliłem się...... ale powoli jak to moderator :-P

ps.już milknę zanim markiz70 skrytykuje mnie za nabijanie postów!
moderatorowi nie wypada :mrgreen:

Marlboro - 2015-03-14, 22:45

Leo napisał/a:
moderatorowi nie wypada :mrgreen:



eee nie twój dział więc tutaj możesz :evilek:

Corvus - 2015-03-16, 16:27

Leo, a tak z ciekawości - gdzie ten rozrusznik robiłeś?
Leo - 2015-03-16, 19:40

nie robiłem, kupiłem używany i wymieniłem
ps.w Józefowie ;-)

Corvus - 2015-03-16, 20:02

Pytam, bo miałem ten sam problem, ale swój regenerowałem, mój mechanik znalazł jakiegoś speca od tego i ładnie pali teraz, niemal na styk (tylko aku będe musiał wymienić po sezonie).
Leo - 2015-03-16, 22:55

hm.....no to trochę późno się odezwałeś :-/
Corvus - 2015-03-17, 06:17

Nie miałem Internetu przez remont w mieszkaniu więc nie byłem na bieżąco, wybacz :(
maciejka - 2019-08-02, 11:13

No i mnie dopadło, wracając wczoraj już pod domem chciałem odpalić moto i zonk po wciśnięciu starter słychać tylko lekkie puk jakby przekażnik. Myślę aku się rozładowało, śmiało do domciu całą noc się ładowało, dziś rano rozrusznik nie kręci słychać tylko głośniej puk przy każdym naciśnięciu startera, wniosek że problem leży w rozruszniku, pytanie czy dobrze myślę i gdzie dać rozrusznik do regeneracji
adam3911 - 2019-08-02, 12:11

maciejka napisał/a:
No i mnie dopadło, wracając wczoraj już pod domem chciałem odpalić moto i zonk po wciśnięciu starter słychać tylko lekkie puk jakby przekażnik. Myślę aku się rozładowało, śmiało do domciu całą noc się ładowało, dziś rano rozrusznik nie kręci słychać tylko głośniej puk przy każdym naciśnięciu startera, wniosek że problem leży w rozruszniku, pytanie czy dobrze myślę i gdzie dać rozrusznik do regeneracji


Sprawdź najpierw stycznik. Zewrzyj śruby na styczniku rozrusznika, jeśli zakręci to jest dobry

garnett - 2019-08-02, 15:18

maciejka napisał/a:
No i mnie dopadło, wracając wczoraj już pod domem chciałem odpalić moto i zonk po wciśnięciu starter słychać tylko lekkie puk jakby przekażnik. Myślę aku się rozładowało, śmiało do domciu całą noc się ładowało, dziś rano rozrusznik nie kręci słychać tylko głośniej puk przy każdym naciśnięciu startera, wniosek że problem leży w rozruszniku, pytanie czy dobrze myślę i gdzie dać rozrusznik do regeneracji


Jak kontrolki na zegarach nie przygasają to może być bendix

Marecki - 2019-08-02, 22:56

garnett jeśli lampki nie przygasają to z równym powodzeniem może być też zawieszona lub zużyta elektroszczotka.

maciejka zrób tak jak Ci radzi adam3911 i napisz o efektach.

maciejka - 2019-08-03, 02:11

Dopiero 15 będę w domciu to sprawdzę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group