To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 125/250 - Czy warto kupić taką ślicznotkę za taką kasę ?

Garos - 2014-09-02, 21:42
Temat postu: Czy warto kupić taką ślicznotkę za taką kasę ?
Witajcie :-)

Przeglądam oferty sprzedaży i niestety od osoby prywatnej ciężko trafić ciekawy egzemplarz w dobrej cenie. Tego handlarza sporo osób poleca i ma dobre opinie i mam pytanie czy ten egzemplarz warto w takiej cenie brać ? Wiadomo trzeba zobaczyć w realu ale patrząc na zdjęcia wygląda pięknie :shock: Faktycznie cena jest wysoka jak dla mnie :-( ale mega mi się podoba :-D

http://motocyklebrys.otom...n-M4126106.html

Pozdrawiam
Garos

Wojtek - 2014-09-02, 22:03

Tak jak sam napisales - trzeba zobaczyc :-D
Garos - 2014-09-02, 22:08

Mega daleko nie mam bo 80 km ale boję się, że jak zobaczę w realu to się w niej zakocham :mrgreen: i dopiero będzie problem bo cena jest jak dla mnie trochę za duża :-(
Alabaster - 2014-09-02, 22:10

80 km ?
Jedź i oglądaj !
Jak będzie warto negocjuj :mrgreen:

MARi0 - 2014-09-02, 22:33

Garos napisał/a:
Mega daleko nie mam bo 80 km ale boję się, że jak zobaczę w realu to się w niej zakocham :mrgreen: i dopiero będzie problem bo cena jest jak dla mnie trochę za duża :-(


To może dogadaj się z którymś Forumowiczem z Łodzi lub okolic, żeby podjechał tam z Tobą. Zafundujesz mu wycieczkę, a dzięki temu zawsze będzie miał Ci kto wylać kubełek zimnej wody, gdyby coś było nie tak :mrgreen:
Zawsze co dwie pary oczu, to nie jedna ;-)
No i potargować się we dwóch będzie łatwiej :-)
aaa, no i nie rób "maślanych oczu" na widok moto, bo jak handlarz zauważy, to nie będzie pewnie skory do wielkich upustów :mrgreen:

Wielebny - 2014-09-02, 23:21

Jest tu na forum kila osób które kupiły od niego maszyny i są zadowolone sam miałem kiedyś coś na oku ale kasy brakowało, bo gość wie co ma i woła nie mało. Negocjacje też za wiele nie pomogły :-/
Handlarz ma motory z Niemiec w bardzo dobrym stanie, zresztą opnie o nim są same pozytywne tak jak zauważyłeś. Błaszki są blisko więc masz niedaleko. Warto jechać przez Wartę bo mieszka przed Błaszkami.

garnett - 2014-09-03, 00:40

Również słyszałem o nim dobre opinie.

Może i drogo ma ten motocykl, ale spójrz ile na nim jest dodatków:
-gmol
-chromowana osłona chłodnicy
- reling na błotniku
-sakwy
- oparcie pasażera.
Nie są to tanie rzeczy a do tego trudno dostępne a tutaj je już masz.

Dempsey - 2014-09-03, 09:44

I weź pod uwagę, że po zmianie przepisów (kto może jeździć do 125ccm) ceny takich motocykli poszły automatycznie w górę :evil:
garnett - 2014-09-03, 11:29

dempsey napisał/a:
I weź pod uwagę, że po zmianie przepisów (kto może jeździć do 125ccm) ceny takich motocykli poszły automatycznie w górę :evil:


Noooooo nie można się nie zgodzić.
Jak patrzę na cenę tej 125 to za taką kasę można zrobić prawko A i kupić np 500 jak moja.

pyton - 2014-09-03, 16:58

dozbieraj 4 kafle i kup sobie CBR z salonu w tej pojemności.
Johan - 2014-09-03, 21:54

Jeśli masz prawko na moto, to za tę kasę możesz mieć coś wiele lepszego z forum....
Duszeek - 2014-09-03, 22:08

Popatrzcie się też na dodatki - ile mniej więcej kosztują.

Lusterka, gmole, dodatki na przedni błotnik, oparcie plecaczka, manetki, dekielek filtra powietrza, chrom na klakson, chłodnicę, daszek reflektora i jakieś tam kuferki.
Tyle ze zdjęć widać.

Pewnie ze 2 koła się zbierze ;) , ale to i tak drogo ... tylko, czy będzie taniej ??

Garos - 2014-09-03, 22:08

Dzięki Panowie za odpowiedzi :-) Faktycznie wyposażenie jest świetne.
Znacie może kogoś z Łodzi kto mógłby ewentualnie ze mną pojechać kto się zna?
Większa pojemność odpada bo chcę skorzystać z nowego przepisu :-)

tomek77 - 2014-09-03, 22:21

zapytaj tu:
http://www.shadow.org.pl/...d%BC&start=2805

Garos - 2014-09-03, 22:33

A co myślicie o tej Hondzie, czy jest ktoś może z okolicy kto mógłby zobaczyć jak wygląda w realu ?
http://olx.pl/oferta/hond...html#91dfc02665



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group