To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Dźwięk mojej VT 700

Anonymous - 2008-10-01, 11:31
Temat postu: Dźwięk mojej VT 700
http://www.wrzuta.pl/film/99KBlh9rYd/



I co Wy na to?

Anonymous - 2008-10-01, 11:40

Nieźle. :lol: szkoda tylko że filmik tak krótki.
Anonymous - 2008-10-01, 11:43

Dzieki :thx:



Czekam na więcej komentarzy, bo chciał bym wiedzieć jak wypada na tle innych Shadowek :-)



A filmik krótki, ponieważ póki co jeszcze nie ma się za bardzo czym chwalić, później wrzucę ją w całej okazałości ;-)

Anonymous - 2008-10-01, 11:58

Boa napisał/a:
Dzieki :thx:



Czekam na więcej komentarzy, bo chciał bym wiedzieć jak wypada na tle innych Shadowek :-)



A filmik krótki, ponieważ póki co jeszcze nie ma się za bardzo czym chwalić, później wrzucę ją w całej okazałości ;-)




Jeśli chcesz to możesz posłuchać śpiew moich motorków, szczególnie rusek był okropnie głośny, Miał puste wydechy. Byłem słyszalny z wielu kilometrów, to był czad. Musiałem go wyciszać :mrgreen: . Teraz zastanawiam się nad pogłośnieniem Shadowki.

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=gniew1

Cezar - 2008-10-01, 12:12

najlepsza jest przesuwająca się butelka po oleju :) :twisted: :chytrusek:
Anonymous - 2008-10-01, 12:52

szczerze?



Nie podoba mi się . Chyba że 700 tak mają chodzic.....

Anonymous - 2008-10-01, 13:18

A co jest nie teges?



Szczerze pytam z ciekawości, w końcu to mój pierwszy motocykl :)



Poza tym muszę się przyznać, że to było odpalenie bez żadnej regulacji gaźników :D

Cezar - 2008-10-01, 14:02

moim zdaniem takie nagranie nie odzwierciedla prawdziwego głosu silnika.
Anonymous - 2008-10-01, 14:15

gniew1 napisał/a:


Jeśli chcesz to możesz posłuchać śpiew moich motorków, szczególnie rusek był okropnie głośny, Miał puste wydechy. Byłem słyszalny z wielu kilometrów, to był czad. Musiałem go wyciszać :mrgreen: . Teraz zastanawiam się nad pogłośnieniem Shadowki.

http://pl.youtube.com/profile_videos?user=gniew1




Filmik "Dniepr sound" mnie rozwalił zupełnie :lol: I to nie dźwiękiem, ale poprawieniem oklapniętego migacza, normalnie ta scenka wygląda zajebiście :lol: A sam motor super, bardzo mi się spodobał, ile takie cuś kosztuje?



Co do Shadowki, brzmi spoko, ale jakoś tak zupełnie inaczej niż moja. Chyba muszę też nagrać filmik swojej, bo te dźwięki jakieś mocno inne...



Boa, w Twoim dźwięku teraz brakuje tego charakterystycznego i jakże piękne klangu silnika V, tego tu tu tu tu tu tu tu ;-) Musisz go odnaleźć :-)

Anonymous - 2008-10-01, 14:35

surrender napisał/a:
Filmik "Dniepr sound" mnie rozwalił zupełnie :lol: I to nie dźwiękiem, ale poprawieniem oklapniętego migacza, normalnie ta scenka wygląda zajebiście :lol: A sam motor super, bardzo mi się spodobał, ile takie cuś kosztuje?



Co do Shadowki, brzmi spoko, ale jakoś tak zupełnie inaczej niż moja. Chyba muszę też nagrać filmik swojej, bo te dźwięki jakieś mocno inne...




NO :mrgreen: nie tylko Ciebie ten migacz rozwala. Nie było czasu na kręcenie dubla :lol: .

Taki sprzęt kosztuję dużo pracy i cierpliwości. ;-)

Co do shadowki to niedawno ją nabyłem i ma jeszcze nie naruszone tłumiki.

Bardzo chętnie posłucham Twojej shadowki. Moja ma fajny, ale chyba za cichy dźwięk.

Tak mi się przynajmniej wydaje. Może przez tego ruska jestem przygłuchy :shock:

Musiałbym posłuchać inne Cienie, najlepiej na żywo, wtedy na pewno wiedziałbym czy warto wiercić czy nie. :lol:





Uprzejmie proszę o poprawne stosowanie cytatów :-) MOD

Anonymous - 2008-10-01, 14:38

Cezar- dokładnie, trzeba by mieć wypasione studio nagrań, żeby oddać realny dźwięk czegokolwiek, no i odsłuch też powinien być wykonany na dobrych głośnikach a nie na tych badziewnych kupowanych w tesco za 9,99 ;-)



Surrender- co do gangu V2 to będzie na bank go jeszcze słychać, bo tutaj jak już pewno zauważyliście, to cały filmik jest na przegazówce :twisted: :chytrusek:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group