To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 600 - do czego jest ten zamek

Divastion - 2008-08-16, 20:54

ja mam sakwy każda chyba ponad 50litrowa tylko, że mam stelaże cofnięte delikatnie :-D także mi się bez problemu tam idzie zmieścić :mrgreen:
Anonymous - 2008-08-16, 20:57

Divastion napisał/a:
ja mam sakwy każda chyba ponad 50litrowa tylko, że mam stelaże cofnięte delikatnie :-D także mi się bez problemu tam idzie zmieścić :mrgreen:


Niestety VT 500 ma oryginalnie kierunki w takim miejscu, że ni przypiął ni przyłatał i dlatego sakwy nie mogą być bardziej do tyłu, chyba że takie po 5 litrów pojemności. Ja jak bym opuścił swoje, to leżą na wydechach.

omo - 2008-08-16, 22:49

Divastion napisał/a:
ja mam sakwy każda chyba ponad 50litrowa tylko, że mam stelaże cofnięte delikatnie :-D także mi się bez problemu tam idzie zmieścić :mrgreen:


to nie są chyba te 50-tki z Avatara :mrgreen:

partycja - 2008-08-17, 22:38

A do mojego co ciekawe kluczyk nie pasował i w zimę odkręciłem, z resztą i tak z powodu sakw dostęp do zamka był utrudniony.

Smutna sprawa że dla nas to takie oczywiste że nie można zostawiać niczego bez opieki nawet przypiętego do zamka. Ten kraj jest trochę chory ;/ OBCINAĆ TAKIM ZŁODZIEJĄ PALUCHY :twisted:

Cezar

Cychol - 2008-08-17, 23:24

partycja napisał/a:
...OBCINAĆ TAKIM ZŁODZIEJĄ PALUCHY :twisted:

Cezar




...eee tam paluchy.... :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Cezar - 2008-08-18, 10:38

Cychol napisał/a:
partycja napisał/a:
...OBCINAĆ TAKIM ZŁODZIEJĄ PALUCHY :twisted:

Cezar




...eee tam paluchy.... :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:




:twisted: :twisted: :twisted: to też ;)

omo - 2008-08-18, 12:55

partycja napisał/a:
A do mojego co ciekawe kluczyk nie pasował
...............



ciekawe :lol:

potfur - 2008-08-18, 13:57

omo napisał/a:
partycja napisał/a:
A do mojego co ciekawe kluczyk nie pasował
...............



ciekawe :lol:




Pewnie jak sprzedawca kradł moto pierwszemu właścicielowi, to wyłamał stacyjkę i musiał wymienić kluczyk ;-)

Cezar - 2008-08-18, 18:50

Dziwna sprawa. Do stacyjki pasuje. Do baku szczerze to nie bardzo.. Otwiera sie równie dobrze nożem :) no i nie pasował do zapięcia kasku
Lbzdz - 2008-08-18, 19:56

To zapięcie kasku to fantastyczna sprawa. Zapinasz kask i zapominasz o pilnowaniu czy noszeniu go ze sobą.

Tyle że o skawach trzeba zapomnieć. Akurat dla mnie nie problem bo mam słabą pamięć i już zapomniałem.

Rigez - 2008-08-19, 22:02

A do mojego co ciekawe kluczyk nie pasował i w zimę odkręciłem,





Tzn. nie ten kluczyk? :twisted:

Anonymous - 2008-08-20, 20:47

Przepraszam ale mam problem z innej beczki



Czy ktoś może pomóc. Nie mogę wstawić avatara, na innym forum poszło bez problemów

a tu ni hu hu.

Anonymous - 2008-08-20, 21:29

brett napisał/a:
Przepraszam ale mam problem z innej beczki



Czy ktoś może pomóc. Nie mogę wstawić avatara, na innym forum poszło bez problemów

a tu ni hu hu.




Nie przejmuj się jak też mam ten problem. :koso:

Anonymous - 2008-08-20, 22:52

brett napisał/a:
Przepraszam ale mam problem z innej beczki



Czy ktoś może pomóc. Nie mogę wstawić avatara, na innym forum poszło bez problemów

a tu ni hu hu.


Fotka nie może być idealnie 100 pikseli, wstaw maksymalnie 95, ja przedwczoraj to przerabiałem.

arturo - 2008-08-20, 23:39

bodek napisał/a:
Bushi napisał/a:
to ja wam powiem ze moja 500 tez ma :mrgreen:


jak Bushi-ego ma, to i moja też :-P
a myslicie ze tylko wasze maja :-) moja tez ma choc zeczywiscie niezostawiam tam kasku :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group