To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Linka/i gazu

Anonymous - 2008-06-24, 10:57
Temat postu: Linka/i gazu
Witam!



Dzis rano niestety strzelila mi linka od gazu, wiecie moze gdzie moge ja zamowic w Polsce?

Z gory dzieki za info



Pozdrawiam

Mateusz - 2008-06-24, 12:29
Temat postu: Re: Linka/i gazu
Michael napisał/a:
Witam!



Dzis rano niestety strzelila mi linka od gazu, wiecie moze gdzie moge ja zamowic w Polsce?

Z gory dzieki za info



Pozdrawiam




POLECAM

lelumboss - 2008-06-24, 12:58
Temat postu: Re: Linka/i gazu
Mateusz napisał/a:
Michael napisał/a:
Witam!



Dzis rano niestety strzelila mi linka od gazu, wiecie moze gdzie moge ja zamowic w Polsce?

Z gory dzieki za info



Pozdrawiam




POLECAM


również ich polecam dorobią wsio :mrgreen:

Anonymous - 2008-06-24, 13:36

dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?

Mateusz - 2008-06-24, 15:43

Michael napisał/a:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?


Zależy od długości linki. Kompletna ręcznego do Forda Fiesty 150 zł z założeniem. jedno cięgno gazu do VT 500 C 50 zł :-)

lelumboss - 2008-06-24, 15:59

Michael napisał/a:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?


w granicach 60-80 zeta do 750 C2

Sowa - 2008-06-24, 22:20

lelumboss napisał/a:
Michael napisał/a:
dzieki za info!

dorabial juz ktos? jaki jest orientacyjny koszt?


w granicach 60-80 zeta do 750 C2


dokładnie takie pieniądze - tylko wyślij im starą z mocowaniami bo muszą mieć na wzór - może wykorzystają twoje części-to wyjdzie taniej

Anonymous - 2008-06-27, 14:53

postanowilem jeszcze pokombinowac ze stara linka. Wasze sugestie i link do firmy dorabiajacej linki natchnely mnie i postanowilem taka linke dorobic sam :-D

kupilem za 4 zl sama linke z koncowka w sklepie rowerowym oraz kostke elektryczna za 2 zl, ktorej sam wklad posluzyl do zakonczenia drugiego konca :chytrusek: . Linka dziala, a satysfakcja z wykonanej pracy bezcenna :-)8

Mateusz - 2008-06-27, 16:02

Michael napisał/a:
postanowilem jeszcze pokombinowac ze stara linka. Wasze sugestie i link do firmy dorabiajacej linki natchnely mnie i postanowilem taka linke dorobic sam :-D

kupilem za 4 zl sama linke z koncowka w sklepie rowerowym oraz kostke elektryczna za 2 zl, ktorej sam wklad posluzyl do zakonczenia drugiego konca :chytrusek: . Linka dziala, a satysfakcja z wykonanej pracy bezcenna :-)8


Trzeba było machnąć relacje foto z wykonanej roboty - by się przydało może jeszcze komuś :-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group