To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - przeróbka świateł w moto z usa

Rubel - 2019-04-08, 17:06

tak jak pisałem próbowałem przełączać kierunkowskazy i jak z tyłu mrygały normalnie to z przodu gasł kierunkowskaz i tyle nie mrygał i w tym jest problem właśnie, że nie wiem czy przód i tył oddzielne przerywacze mają może i przerywacz od przednich poleciał czy jak?
łyżwa - 2019-04-08, 17:55

Rubel napisał/a:
z tyłu mrygały normalnie to z przodu gasł kierunkowskaz i tyle nie mrygał
a na innym kolorze przewodu? jak się nie mylę powinno chodzić na pomarańczowym
Rubel - 2019-04-08, 18:25

no w tym rzecz, że próbowałem na każdym w połączeniu z masą, i niby tylne kierunki działają a te przednie nie chcą i tak jak opisałem na jednym z przewodów tylko jest inaczej że nie gaśnie nic a na 2 pozostałych w tym właśnie chyba pomarańczowym jest tak, że jak nie mam włączonego kierunkowskazu to się świeci kierunek i nie mruga a jak włączę kierunkowskaz to gaśnie żarówka i tyle (tył działa normalnie jak należy).
ttm750 - 2019-04-08, 20:11

zostaw plus zarowki kierunku podlaczony tak jak jest, natomiast minus kierunku podlacz do plusa pozycji.
W tej konfiguracji zarowka kierunkowskazu wlaczy sie gdy wlaczysz pozycje a bedzie migac gdy wlaczysz kierunek.
Mankamentem-zalezy dla kogo - bedzie fakt, ze przednie beda mrugac wymiennie z tylnymi.

Rubel - 2019-04-09, 08:43

spróbuję jutro jeszcze podziałać bo akurat mam wolne oby się udało :-D
Todek - 2019-04-09, 22:42

Rubel napisał/a:
no właśnie jest taki problem, że mam 2 wolne miejsca na złączu masy (kolor zielony) plus mam 3 wolne do tego jeszcze przewody pomarańczowy, brązowo biały i biały.

Prawy kierunek.
Ciemnozielony-masa
Jasnoniebieski-kierunek
Niebiesko/biały-pozycja
Lewy kierunek.
Ciemnozielony-masa
Pomarańczowo/biały-pozycja
Pomarańczowy-kierunek

Rubel - 2019-04-16, 21:39

Wybaczcie, że tak późno odpowiadam ale już doszedłem co i jak. ktoś u mnie musiał już się trochę bawić z instalacją i zmyliły mnie dodatkowe złączki, a mianowicie ktoś poprowadził dodatkowe przewody do pozycji na wersję europejską i faktycznie do kierunków samych były schowane złączki z rozgałęzieniem na tylne kierunki jak Todek wyżej napisał :D Ale i tak myślę, że pobawię się i ostatecznie zrobię tak jak być powinno czyli jak w wersji USA :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group