To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 700/750/800 - Prędkość

Anonymous - 2008-06-14, 15:10
Temat postu: Prędkość
Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jaką prędkością można jeździć Shadow 750 nie męcząc silnika po słyszałem że podobno 140 ale nie jestem pewien i jaka jest jego prędkość maksymalna.

Będę miał 18 lat (trochę jeszcze poczekam) to zamierzam kupić i dla mnie to chyba Shadow 750 jest najładniejsza ze wszystkich :-/



Nie krytykujcie mnie jeśli myślicie że idiotyczne jest jeżdżenie 140 cruiserem bo chce to wiedzieć z czystej ciekawości :roll:

lelumboss - 2008-06-14, 15:21
Temat postu: Re: Prędkość
Daniel_A napisał/a:
Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jaką prędkością można jeździć Shadow 750 nie męcząc silnika po słyszałem że podobno 140 ale nie jestem pewien i jaka jest jego prędkość maksymalna.

Będę miał 18 lat (trochę jeszcze poczekam) to zamierzam kupić i dla mnie to chyba Shadow 750 jest najładniejsza ze wszystkich :-/



Nie krytykujcie mnie jeśli myślicie że idiotyczne jest jeżdżenie 140 cruiserem bo chce to wiedzieć z czystej ciekawości :roll:


ja na mojej leciałem max 150 (ale to żadna przyjemność) :-( . 80-110 to prędkość która daje największą radość jeżdżenia na 750 ( nie wspomnę o lansiku z prędkością o 50-70 0 :mrgreen:

Sowa - 2008-06-14, 19:14

JA w przeciwieństwie do leszka lubię latać na trasce z przebiegami 120 -140 - za bardzo cię nie wyprzedzają a po pewnych modyfikacjach 750 jest to jej normalna prędkość przelotowa .Moja zamyka licznik i jeszcze idzie :mrgreen:
omo - 2008-06-15, 00:12
Temat postu: Re: Prędkość
lelumboss napisał/a:
Daniel_A napisał/a:
Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jaką prędkością można jeździć Shadow 750 nie męcząc silnika po słyszałem że podobno 140 ale nie jestem pewien i jaka jest jego prędkość maksymalna.

Będę miał 18 lat (trochę jeszcze poczekam) to zamierzam kupić i dla mnie to chyba Shadow 750 jest najładniejsza ze wszystkich :-/



Nie krytykujcie mnie jeśli myślicie że idiotyczne jest jeżdżenie 140 cruiserem bo chce to wiedzieć z czystej ciekawości :roll:


ja na mojej leciałem max 150 (ale to żadna przyjemność) :-( . 80-110 to prędkość która daje największą radość jeżdżenia na 750 ( nie wspomnę o lansiku z prędkością o 50-70 0 :mrgreen:




tak tak tak ............90 to jest to.ja wszystko widze i jestem widziany

Cezar - 2008-06-15, 00:34

jarek73 napisał/a:
Moja zamyka licznik i jeszcze idzie :mrgreen:


No ale oczywiście Ty nigdy byś jej tak nie katował bo zawsze jeździsz max. 50km/h tylko prawym pasem i zawsze czekasz na swoja kolej nawet w największym korku :) :twisted: :twisted: :twisted:

Anonymous - 2008-06-15, 10:23

Generalanie mozna zamknac licznik Shadowem, ale to zadna przyjemnosc. Ja sklaniam sie do opinii Lelumbossa, ze zakres od 80 do 110 (120) jest najbardziej przyjazny dla kierowcy i motocykla :)
Anonymous - 2008-06-15, 11:19

Ja na trasie latam 90-120, ale przyjemnośc to 50-80. :mrgreen:
Sowa - 2008-06-15, 13:37

Cezar napisał/a:
jarek73 napisał/a:
Moja zamyka licznik i jeszcze idzie :mrgreen:


No ale oczywiście Ty nigdy byś jej tak nie katował bo zawsze jeździsz max. 50km/h tylko prawym pasem i zawsze czekasz na swoja kolej nawet w największym korku :) :twisted: :twisted: :twisted:


CZAREK :twisted: :evil: - CHYBA NIE MÓWISZ ŻE KATUJĘ SPRZĘTA :evil: -LUBIĘ jeździć ciut szybciej i to wszystko :-(

Cezar - 2008-06-15, 13:40

jarek73 napisał/a:
Cezar napisał/a:
jarek73 napisał/a:
Moja zamyka licznik i jeszcze idzie :mrgreen:


No ale oczywiście Ty nigdy byś jej tak nie katował bo zawsze jeździsz max. 50km/h tylko prawym pasem i zawsze czekasz na swoja kolej nawet w największym korku :) :twisted: :twisted: :twisted:


CZAREK :twisted: :evil: - CHYBA NIE MÓWISZ ŻE KATUJĘ SPRZĘTA :evil: -LUBIĘ jeździć ciut szybciej i to wszystko :-(




.... ciut szybciej niż maszyna może?? ;)

Jarek przecież wiesz że żartuje :)

Myster - 2008-06-16, 13:26

Zgadzam się z wiekszością. Prędkość w przedziale 80-110 w zupełności wystacza do przemieszczania się z punktu A do punktu B.
omo - 2008-06-16, 13:43

Wreszcie sie Myster określiłeś
Anonymous - 2008-07-06, 12:15
Temat postu: Re: Prędkość
Daniel_A napisał/a:
Witam

Chciałbym sie dowiedzieć jaką prędkością można jeździć Shadow 750 nie męcząc silnika po słyszałem że podobno 140 ale nie jestem pewien i jaka jest jego prędkość maksymalna.

Będę miał 18 lat (trochę jeszcze poczekam) to zamierzam kupić i dla mnie to chyba Shadow 750 jest najładniejsza ze wszystkich :-/



Nie krytykujcie mnie jeśli myślicie że idiotyczne jest jeżdżenie 140 cruiserem bo chce to wiedzieć z czystej ciekawości :roll:


spoko. ja jezdze 80-110 i cala przyjemnosc jest chyba po mojej stronie. jezdzacy znacznie szybciej - czasem scigacze mnie wyprzedzaja - chyba sa dawcami:-((( .....

Anonymous - 2008-07-06, 20:49

jak ostatnio frunełem za kolegami na plastikach prawie non stop 160 to mi sie sakwa urwała... druga już... tzn.. nie tak całkiem, tylko jeden uchwyt pękł... dlatego dzisiaj jak się wybieraliśmy w trase to wziełem honde ntv ;) shadowem do 130 jest w miare ok, potem łeb urywa :P
AJK - 2008-08-04, 11:47

Zgadzam się z kolegami - 50-70 to czysta przyjemność z jazdy spacerowo-relaksowo-turystycznej.90-110 - do jazdy od p.A - do p.B.Poszaleć 150 lub więcej - pewnie Tak?! ( sam musiałem wypróbować i poszła) ale Cień to nie ścigacz. :shock:

Poza tym jestem zdania ze jak komuś dana prędkość odpowiada to Vou a La - abyśmy zawsze dojechali do domu z powrotem. :roll:

SHEMP - 2008-08-04, 20:48

Moja Shadowka po dłuzszym rozpedzaniu poszła wg licznika 160 - ale to zadna przyjemność, kask furczy na głowie, pełne skupienie bo każda dziurka w drodze lub kamieniem może zabić. Pełna przyjemność to max 120 km/h. (jeżdżę z szybą bo bez niej z tego co pamiętam przy tej prędkości trzeba było naprawdę mocno się trzymać kierownicy żeby nie zdarło z siodełka :twisted: )


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group