To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum SHOC.PL

VT 125/250 - Blokady w Shadow 125? Czy to jakiś problem?

perry_84 - 2019-08-20, 07:02

Marlboro napisał/a:
Tak - reguluje się proporcje powietrza do benzyny. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia, możemy powiedzieć że dajemy więcej powietrza do danej jednostki benzyny lub ze dajemy mniej benzyny do danej ilości powietrza

Rozumiem to w takim razie jak czarna świeca to dać więcej czy mniej powietrza (śrubkę regulacji zg.ze wskazówkami zegara czy w przeciwną stronę). Przed chwilą wróciłem z pracy to jak redukowałem bieg to nawet z tłumika mi strzeliła.

perry_84 - 2019-08-22, 20:53

Finał całej operacji jest taki że sprawdziłem w końcu sprężanie na cylindrach i prawie się rozpłakałem :-) , bo zarówno na jednym i drugim wyszło po 9 bar. Wlałem kapkę oleju bezpośrednio i od razu wskoczyło na 15 bar. Problem odnaleziony i teraz będzie naprawa. tylko rozkręcania od czorta, ale jakoś pójdzie no i kasy też trochę strzeli. Reasumując wszystko to moje niedopatrzenie za późno wyczułem że w oleju jest benzyna i zaworki iglicowe nie trzymają. Na przyszłość zanim zacznę jeździć to wpierw olej wymienię, a tak zrobiłem gdzieś z 300 km i dupa wystarczyło.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group