Światła LED
Odpowiedz do tematu

: Światła LED
Jako, że kupowałem tylną lampę do swojego Ciągnika znalazłem na stronie producenta tez lampy do naszych Cieni. Jak by ktoś chciał to proszę :-D



Ojciec - to brzmi dumnie!!!
:
A do mojej nie ma :-P

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
:
No to mogę tylko powiedzieć: jest tak ładna, że nie potrzebuje :-)



Ojciec - to brzmi dumnie!!!
:
A ta? http://stores.motolume.co...Lights%3AShadow

Z pasją przez życie......
:
Kumpel ma podobne światło tylne w Kawasaki Z 100.Naprawdę świetnie to wygląda w realu :mrgreen:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
:
Jakoś średnio mi się to podoba z tymi kierunkami. Może rozpraszać uwagę i ktoś nie zauważy że oprócz fajnego kierunku świeci ci się też stop i wpakuje ci się na dupę.

:
Czy ktoś wie czy w motocyklu mozna zamontować światło do jazdy dziennej przednie. Bo to może chyba bardzo prąd oszczędzać i aku też chyba dłużej pożyje.

Nie chce mi się szukać w kodeksie może już ktoś się tym interesował.

:
Art. 51.
1. Kierujący pojazdem jest obowiązany używać świateł mijania podczas jazdy w
warunkach normalnej przejrzystości powietrza.
2. W czasie od świtu do zmierzchu w warunkach normalnej przejrzystości powietrza,
zamiast świateł mijania, kierujący pojazdem może używać świateł do jazdy
dziennej.

Motocykl to też pojazd samochodowy więc raczej można, ale zweryfikowałbym jeszcze to. Moim zdaniem lepiej śmigać na światłach mijania i nie kombinować, jesteśmy bardziej widoczni.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group