przednie zawieszenie
Odpowiedz do tematu

:
Dopisz jeszcze jakie chcesz te sprężyny, oryginał, zamienniki, progresywne.

Matrix w Trasie

Gość Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
:
myślę ze progresywne WIRTH ,jeżdżę we dwoje i strasznie miękki przód
mam pytanie , :shock:
a czy sprężyny progresywne będą sie różnic długością od tych co mam obecnie , gość ze sklepu twierdzi ze -progresy maja inna długość ?

[ Dodano: 2014-02-09, 21:13 ]
takie sprężyny chce kupić,
http://www.sklep-motocykl...rth-p-7192.html
Kolega ( znawca ) Todek mi wyjaśnił i chwała :toast: mu za to ze od 1997 roku są takie same i będą pasować do-- hani z 2004r
------------------ a może ktoś z Was wymieniał na progresywne i podpowie mi jaką one maja długość ---------------

miałem na starych sprężynach wlany--Olej Motul Fork Oil --20W-- Medium/Heavy 1L
--poradźcie jaki teraz by zalać olej może 15 w, ( jeżdżę we dwoje z plecaczkiem )

:
Napisze mi ktoś jaka powina być odległośc od lustra oleju do góry lagi? laga oczywiscie bez spręzyn i maksymalnie stłumiona motocykl jak w opisie spirit 1100

:
Długość progresywnych to mniej więcej tyle co Stare sprężyny Plus dystans Plus ok 5 cm.

:
Skorupek napisał/a:
Długość progresywnych to mniej więcej tyle co Stare sprężyny Plus dystans Plus ok 5 cm.
Co to ma wspólnego z lustrem oleju do krawedzi lagi a o tą długośc pytam poniewaz wywalało mi olej przez uszczelniacz opusciłem troche i przestało ii niewiem czy mam po równo w lagach

:
ares2009 napisał/a:
Skorupek napisał/a:
Długość progresywnych to mniej więcej tyle co Stare sprężyny Plus dystans Plus ok 5 cm.
Co to ma wspólnego z lustrem oleju do krawedzi lagi a o tą długośc pytam poniewaz wywalało mi olej przez uszczelniacz opusciłem troche i przestało ii niewiem czy mam po równo w lagach


przecież Todek napisał na pierwszej stronie ile dokładnie wlać oleju do każdej lagi...

:
promo napisał/a:
ares2009 napisał/a:
Skorupek napisał/a:
Długość progresywnych to mniej więcej tyle co Stare sprężyny Plus dystans Plus ok 5 cm.
Co to ma wspólnego z lustrem oleju do krawedzi lagi a o tą długośc pytam poniewaz wywalało mi olej przez uszczelniacz opusciłem troche i przestało ii niewiem czy mam po równo w lagach


przecież Todek napisał na pierwszej stronie ile dokładnie wlać oleju do każdej lagi...
Przeciez ja tez napisałem ze chce dolac bo upusciłem bo mi wywalało i niewiem ile dolać? Do moich lag wchodzi po 449 ml i tyle nalałem upusciłem niewiem czy nie za dużo ,prosze czytać ze zrozumieniem ile ma byc od lustra oleju do kąnca lagi ? napisze mi ktoś?

:
Kolego Ares2009 nie bierz mojej wypowiedzi do siebie. Nie tylko ty piszesz w tym wątku a na twoje pytanie odpowiedziało już kilku użytkowników forum. Wykaz się kreatywnością i otwórz serwisowke. Tam jest wszystko na czrno bialo :twisted: '

:
Skorupek napisał/a:
Kolego Ares2009 nie bierz mojej wypowiedzi do siebie. Nie tylko ty piszesz w tym wątku a na twoje pytanie odpowiedziało już kilku użytkowników forum. Wykaz się kreatywnością i otwórz serwisowke. Tam jest wszystko na czrno bialo :twisted: '
Wiem że nie tylko ja pisze ,ale zauwaz ,że na twoją odpowiedz ktoś czekał 3 lata i 4 miesiące ,to jesli ja mam czekac tyle na moją prozbe pytanie bo zalezy mi na czasie to chyba predzej sprzedam motocykl ps w serwisółwce szukałem ,byc moze ominołem niewiemnie znalazłem ,pytam jeszcze raz napisze mi ktoś wysokosc od lustra oleju do kąca lagi

:
może się przyda, to z serwisówki aero, lata 98 - 02

Najdroższa jest pierwsza butelka
:
173 mm od górnej krawędzi lagi.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Skorupek napisał/a:
Kolego Ares2009 nie bierz mojej wypowiedzi do siebie. Nie tylko ty piszesz w tym wątku a na twoje pytanie odpowiedziało już kilku użytkowników forum. Wykaz się kreatywnością i otwórz serwisowke. Tam jest wszystko na czrno bialo :twisted: '

co z tego jak tam wszystko po amerykańsku.
A ja z angielskiego - chińczyk panie.
Nie ma gdzieś pisma obrazkowego? ;-)

Skorupek - prośba. Podrzuć mi na priv zdjęcie tych gmoli. Z góry :thx: :thx: :thx:

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
Todek napisał/a:
173 mm od górnej krawędzi lagi.
Bardzo dziękuje Todek ,to jest odpowiedz na jaką czekałem prosta i na temat ,po cichu liczyłem ,że ty ją napiszesz ,jeszcze raz dzięki :thx: :toast:

:
progresy Wirth zdecydowanie polecam, długość jest inna ale też w zestawie są inne tuleje, wymieniłem w VT 750- rewelacja

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group