Opony Maxxis Classic M-6011 ??
Odpowiedz do tematu

: Opony Maxxis Classic M-6011 ??
Witam,



Szanowni forumowicze, czy orientuje się ktoś czy warto kupić takie opony czy lepiej poszukać coś innego. Takie opony polecili mi w sklepie internetowym ale wolę zobaczyć jakie są o nich opinie:) Niestety w google nie znalazłem za bardzo o nich opini. Planowałem kupić opony Shinko ale Shinko nie produkuje opon przednich na wymiar 120/90/18...



Linki do opon:

http://www.motograty.com....18-m-6011f.html

http://www.motograty.com....15-m-6011r.html

MyMotorbikeMyFreedom
:
Oponę tego tego producenta i tego typu, miał w swoim moto na tyle Tomek Weitz. Zapytaj jego co o niej sądzi. :-D

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Cezar jeździł na Maxxis (inny typ) i specjalnie zachwycony nie był.

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Tak, właśnie mam z tyłu Maxxisa. Szczerze to nie mogę powiedzieć złego słowa. Nie zdarzyła mi się żadna nieprzewidziana niespodzianka, czy to na suchym, czy na mokrym. Przejechałem dwa sezony, a ten będzie trzeci a zarazem pewnie ostatni dla tej opony. Jak dla mnie ma jedną wadę - droga mi ją zjadła co nieco, ale to chyba dotyczy większości opon :-) .

Myślę, że cena też jest dość przystępna.

Tomek :)
www.moje-dzialdowo.pl
Interaktywne Muzeum Pogranicza - ZAPRASZAM
http://www.muzeum.dzialdowo.pl/
:
I na przodzie i na tyle mam Maxxisa, cały poprzedni sezon zaliczyłem właśnie na tych oponach.

Wszystko w porządku i w deszczu i w słońcu, żadnego uślizgu przez cały okres jazdy, nawet przy bardzo niskich temperaturach dobrze trzymają się drogi. Hamowanie też bez problemów.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
Też mam taką oponę na tyle i jest OK,teraz będę jeździł na niej drugi sezon.

MOTOR FACH SERWIS MOTOCYKLI
https://www.facebook.com/...admin_todo_tour

Moje pomysły - http://chomikuj.pl/Piotrb1975 ,możesz też to mieć ;).
:
dwa tygodnie temu borykałem sie dokładnie z tym samym problemem co Ty i w taki samym moto, shinko ma taki rozmiar ale niestety oferuje go głównie w usa, finalnie zbierając opinie na forum i za oceanem postawiłem na kendę kruz (zapłaciłem 265zł z przesyłką), niestety jeszcze nie testowałem.......

MOTO-GUZZI V350->VT600->VT750Spirit->VT1100SABRE->VT1100ACE->V-STROM 650XT
:
Ja wahałem się nad wyborem w zeszłym roku, jeździłem na wysłużonym Dunlopie. Jestem zadowolony z Maxxisa, mam go z tyłu i dupa motorka nie lata tak na boki jak wcześniej.

:
Pan ze sklepu napisał..."Mogę Panu zaproponować oponę marki Maxxis. Jest to droższa opona, ale ze wszystkich znanych mi opinie zarówno moich znajomych jak i moich klientów opony marki Maxxis przewyższają przyczepnością nawet opony Dunlop".



Tak wiec jutro zamawiam te oponki:) Zależy mi na czasie, by szybko przyszły:) Fakt, faktem, że z zagranicy było by taniej ale czas goni ponieważ w weekend chcę już nim przyjechać z rodzinnego domu do Wrocławia. Jak już troszkę przejadę to napisze jak się sprawują na drodze.



Dzięki wszystkim za odpowiedzi:)

MyMotorbikeMyFreedom
:
Wczoraj kupiłem opony Maxxis do VT500C 85:
tył Classic 130/90-16 max load 365kg
przód Promaxx Street

Opony które były w moto były popękane i stare jedna z 1990
druga z 1993. Bieżniki miały głębokie. Motocykl prowadził się niepewnie.
Myślałem że to z powodu mojego prowadzenia.
W serwisie przestrzegli mnie przed "śliskimi" nowymi gumami.
Jechałem spokojnie, pewnie bez uczucia "pływania"
W porównaniu do jazdy na starych gumach, znaczna poprawa.
Opony poradzili mi w serwisie, teraz czytam że
są dość miękkie i szybciej się zużyją.
Dla mnie większa przyczepność jak na razie ma większy priorytet,
mam mały staż po przerwie w jeździe.

Nie potrafię powiedzieć, która marka jest lepsza od innej marki,
mogę powiedzieć, że na starych gumach jechało mi się trudniej.
Może nawet to lepiej że zauważyłem te pęknięcia na bokach opon,
przy zakupie moto ich nie było (może nie zauważyłem).
W serwisie mówili moto mógł stać dłuższy czas i dlatego opony mają pęknięcia,
Starsze opony jeżdżone są w lepszym stanie.

:
JurekVT napisał/a:
Wczoraj kupiłem opony Maxxis do VT500C 85:
tył Classic 130/90-16 max load 365kg
przód Promaxx Street


Ile zapłaciłeś??

:
Przód z założeniem i wyważaniem 250
Tył z zał. i wyważaniem 380

:
Jestem zainteresowany zakupem opony 100/90-19 M6011 Classic do VT 600.Indeks prędkości H, nośności 56.Zalecana do vt 600 jest opona o parametrach 57 S.Czy opona 56 H również się nada czy lepiej jednak zakupić 57 S ?

:
Moim zdaniem nada się. :mrgreen: Pomiędzy 56, a 57 jest 4 kg różnicy.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Dzięki .A co sądzicie o shinko. Bo jeszcze się waham a muszę już zmienić lacia z przodu.Wiem ,że temat shinko juz był ale może po dłuższym czasie macie jakieś nowe doświadczenia :shock:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group