Przełącznik
Odpowiedz do tematu

: Przełącznik
Witam od tego piątku 28.01.2011 jestem właścicielem vt700c z roku 86 .Moje pytanie dotyczy przełącznika świateł gdy włączam zapłon światła od razu się zapalają czy tak powinno być??Przełącznik jest dwu pozycyjny ,nie da rady zgasić świateł w czasie odpalonego moto.

:
Jeśli licznik masz w milach to ten typ tak ma.

Marcin
:
MCY napisał/a:
Jeśli licznik masz w milach to ten typ tak ma.


Potwierdzam. To normalne, nie martw się.

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
Amerykańce tak mają ;-) ale nikt się tego nie czepia - ani przegląd, ani policja, więc spoko. A w Polsce i tak trzeba cały czas z zapalonymi jeździć, więc odpada problem u zapominalskich ;-)

tako rzecze Hoder ;)
:
Zakładam, że pisząc o pojedynczym przełączniku masz na myśli przełączik świateł drogowych ?

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
:
Tak przełącznik świateł drogowych czyli nie można odpalać motorku na zgaszonych światłach??

Maniek G
[Usunięty]
:
No nie :-)8

:
urko napisał/a:
Tak przełącznik świateł drogowych czyli nie można odpalać motorku na zgaszonych światłach??




Światło w lampie głównej /przedniej/, gaśnie automatycznie, w chwili odpalania moto, a po uruchomieniu zapala się. :-D :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Dokladnie tak jak Todek napisal, swiatelko podczas rozruchu przygasa. Masz tam tylko sama zarowke H4. Jesli chodzi o pozycje to tylko pali sie lampa tylnia. W lampie przedniej nie ma pozycyjnej zarowki. tyle na temat zaroweczek w VT700 C :D

:
Gdy kupiłem moto, również dziwiłem się temu, że nie ma wyłącznika świateł. Można się jednak do tego przyzwyczaić. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie nie ma możliwości zapomnieć włączyć świateł:-)

keras
[Usunięty]
:
Todek napisał/a:
urko napisał/a:
Tak przełącznik świateł drogowych czyli nie można odpalać motorku na zgaszonych światłach??




Światło w lampie głównej /przedniej/, gaśnie automatycznie, w chwili odpalania moto, a po uruchomieniu zapala się. :-D :mrgreen:




uściślając - przycisk odpalania w momencie naciśnięcia odłącza światło.... do momentu puszczenia przycisku :-P ;-)

też tak mam.



problematyczne jest to tylko kiedy masz cienkie ako.... czasem chcesz zaoszczędzić trochę prądu do odpalenia a światło jednak przed odpaleniem wysysa z ako resztki sił na podrygnięcie :-P

:
No to w takim wypadku trzeba trzymać lekko przyciśnięty przycisk rozrusznika przed przekręceniem stacyjki :mrgreen:

:
maka napisał/a:
No to w takim wypadku trzeba trzymać lekko przyciśnięty przycisk rozrusznika przed przekręceniem stacyjki :mrgreen:


To chyba nie do końca tak działa....

:
Jeżeli przycisk będzie lekko wciśnięty przedni reflektor nie będzie się świecił, wiec gdy wciśniesz go przed przekręceniem stacyjki i w takim położeniu przekręcisz stacyjkę na ON wtedy reflektor nie zaświeci się. Chyba o to chodziło z tym oszczędzaniem akumulatora. A tak w praktyce to nie ma to żadnego sensu.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group