VT 750 AERO
Odpowiedz do tematu

: VT 750 AERO
Ostatnio trafiłem na znajomego i okazało się że ma on do sprzedania VT750 AERO w bardzo dobrej cenie i stanie. Nie mogę powiedzieć z vt600 jestem bardzo zadowolony ale za 750-ką przemawia młodszy rocznik, cruzerowaty masywniejszy wygląd (nie lepszy tylko inny wygląd od vt600), dalej małe spalanie i najważniejsza różnica napędzany kardanem.

Przebieg w nim to 33k km co chyba nie stanowi żadnego problemu, tak ?. Osiągi takie same mają to też jasne.

Oczywiście kupno jego zależy od sprzedaży 600-ki oraz dozbieraniu brakującej kwoty. Jeżeli się nie powiedzie śmigam dalej 600-ką i nie narzekam.

Prosiłbym o opinie posiadaczy dokładnie tej wersji lub ludzików którzy mieli z tym sprzętem do czynienia.



Aha jeszcze jedno przy jakiej prędkości ostatni bieg będzie miał niskie obroty w tym 750. Żeby wydech bulgotał a nie wył. U mnie najlepszy dźwięk jest między 80 a 90 potem już zaczyna warczeć a nie bulgotać.

Swoją drogą jak już go kupie to EDhaust będzie miał następną robotę :).





P.S.

Bez tekstów opcja szukaj albo wpisz w google. Byłem wszędzie, wszystko już widziałem ... NOT :)

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
bergen
[Usunięty]
:
moze napisz jaki to rocznik , co bedzie mozna cos wiecej powiedziec. :mrgreen:

:
2004

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
:
2004 to dobry rocznik :mrgreen: :thx: :mrgreen:

Gość Szczęśliwego Nowego Roku:-)
:
45-50/h.....na 5-tym biegu jest słychać najlepiej.. :-)

:
AJK napisał/a:
45-50/h.....na 5-tym biegu jest słychać najlepiej.. :-)


ale chyba mil - i bardziej 50 -55.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
Carlos
[Usunięty]
:
R0bi napisał/a:
AJK napisał/a:
45-50/h.....na 5-tym biegu jest słychać najlepiej.. :-)


ale chyba mil - i bardziej 50 -55.


Ucho uchu nierówne ... dla mnie VT750C4 najmilej gada przy 72 km/h , co daje jakieś 45 mil :mrgreen: Co do przesiadki z 600ki ... 600tka to narowisty koń, a 750 dostojna klacz :lol:

:
Carlos napisał/a:
R0bi napisał/a:
AJK napisał/a:
45-50/h.....na 5-tym biegu jest słychać najlepiej.. :-)


ale chyba mil - i bardziej 50 -55.


Ucho uchu nierówne ... dla mnie VT750C4 najmilej gada przy 72 km/h , co daje jakieś 45 mil :mrgreen: Co do przesiadki z 600ki ... 600tka to narowisty koń, a 750 dostojna klacz :lol:




pół krwi czy pełnej krwi (klacz oczywiście), tak tylko pytam, bo w rodowodzie Hanki jest NN :mrgreen: :lol: :mrgreen:

Gość Szczęśliwego Nowego Roku:-)
:
A widzę Zeus że z wrocka jesteś powiedz mi jakie masz kominy w swojej hance? Może masz jakiś filmik jak one grają ? A może masz wydech zmajstrowany przez Edzia?

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
:
stereo_06 napisał/a:
A widzę Zeus że z wrocka jesteś powiedz mi jakie masz kominy w swojej hance? Może masz jakiś filmik jak one grają ? A może masz wydech zmajstrowany przez Edzia?


Tu widać (ale nie słychać) wydechy Zeusa: http://picasaweb.google.c...912580435248690

Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
:
Najlepiej by było dla mnie oczywiście (bo mam zaj...ba na punkcie dźwięku), kiedyś przy okazji ,podskoczyć do was do wrocka i posłuchać jakie grają wasze wydechy na żywo. Te zeusa kominy to dorabiane jakieś czy może oryginały?. Tak czy siak fajny mają wygląd.

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
:
stereo_06 napisał/a:
Najlepiej by było dla mnie oczywiście (bo mam zaj...ba na punkcie dźwięku), kiedyś przy okazji ,podskoczyć do was do wrocka i posłuchać jakie grają wasze wydechy na żywo. Te zeusa kominy to dorabiane jakieś czy może oryginały?. Tak czy siak fajny mają wygląd.


I fajnie brzmią ale nie lubię za nim jechać :koso:

Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
:
A ja właśnie lubię za kimś jechać jak grzmią głośne wydechy. To je to.

Najpierw mnie usłyszycie, potem mnie zobaczycie
:
Nie chciałbyś jechać przez całą Polskę za Oplem z grupy pomorskiej :mrgreen: :-P



Żeby nie był OT to napiszę jeszcze, że Aero na trasie dobrze jedzie się do 120 km/h, a do pyrkania po okolicy ok. 90 km/h ;-)

:
stereo_06 napisał/a:
A ja właśnie lubię za kimś jechać jak grzmią głośne wydechy. To je to.


to pośmigaj za Złotym...hehe

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group