pękła śrubka :/
Odpowiedz do tematu

: pękła śrubka :/
Otóż stała się rzecz straszna przy odkręcaniu dekla od strony skrzyni w celu naprawy czujnika biegu neutralnego coś mnie podkusiło żeby odkręcić jedna śrubę z dwóch znajdujących się na deklu ( te na imbus ). Chyba potraktowałem ja zbyt brutalnie i pękła :( zdiecie Przeszukałem znane mi źródła części zamiennych i nie mogę nic znaleźć.



Pytanie mam takie gdzie mogę taka śrubę dostać ? a możne ktoś ma niepotrzebną ? albo czy pasuje od czegoś innego ?

:
Zadzwoń do Hondy i się spytaj. Jedna śrubka nie powinna być dużym wydatkiem

Z pasją przez życie......
:
Chyba tylko serwis Hondy. :-(

To jest ta mniejsza, czy większa? :?:

Jak mniejsza, to: CAP (22MM) 90084-MR1-000

A jak większa, to: CAP (30MM) 90087-MR1-000

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
ta mniejsza 22mm :) ale właśnie znalazłem ja na stronie www.sklep.motorista.pl za 38,98 przeżyje dzięki za pomoc

:
zuk666 napisał/a:
ta mniejsza 22mm :) ale właśnie znalazłem ja na stronie www.sklep.motorista.pl za 38,98 przeżyje dzięki za pomoc


+ 20PLN za przesyłkę :-/ .

Marcin
:
Nie jest powiedziane, że w serwisie będziesz miał drożej. Zanim zamówisz sprawdź inne źródła.

Z pasją przez życie......
:
skipolo napisał/a:
Nie jest powiedziane, że w serwisie będziesz miał drożej. Zanim zamówisz sprawdź inne źródła.


Ta cena z motristy będzie w każdym ASO, tylko bez ceny przesyłki.

Marcin
:
na razie to jest jedyne źródło w którym jest ta śrubka (korek)

:
ja w salonie hondy za srubki place po 16 zl. jedna srubka z przedniego amora a jedna z chlodnicy w obu przypadkach wspomniane po 16 zl

:
Taka śrubka (fachowo korek) do dekla jest mało psująca się rzecz dlatego według mnie nie możne być tania wiec 60 zł to chyba rozsądna cena, ktoś znajdzie taniej to szacun :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group