VIN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Heniek, może jakieś fotki masz z tego zabiegu? :?:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
z zabiegu niestety nie mam bo roił[przeszczep mechanik , ale na pocieszenie dodam że skroił mnie na 1500 i w dalszy ciągu nie mam trójki , ale za to mam pozostałe cztery biegi :lol:

:
hrataj napisał/a:
z zabiegu niestety nie mam bo roił[przeszczep mechanik , ale na pocieszenie dodam że skroił mnie na 1500 i w dalszy ciągu nie mam trójki , ale za to mam pozostałe cztery biegi :lol:




...do jazdy wystarczą ..... :roll:

:
hrataj napisał/a:
z zabiegu niestety nie mam bo roił[przeszczep mechanik , ale na pocieszenie dodam że skroił mnie na 1500 i w dalszy ciągu nie mam trójki , ale za to mam pozostałe cztery biegi :lol:




To w tym silniku który kupiłeś, nie było 3 biegu? :?: Przecież on miał jakiś mały przebieg.

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Panowie, proszę o założenie sobie osobnego tematu na omawianie przeszczepu i trójki ;-)

:
potfur napisał/a:
Panowie, proszę o założenie sobie osobnego tematu na omawianie przeszczepu i trójki ;-)




Proponuje zamknąć temat. :mrgreen:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Todek napisał/a:
potfur napisał/a:
Panowie, proszę o założenie sobie osobnego tematu na omawianie przeszczepu i trójki ;-)




Proponuje zamknąć temat. :mrgreen:
A jak wyjaśncie zginioną trójkę :(

:



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
Zamykam.

Jeśli ktoś coś będzie miał związanego z tematem to poproszę info na PW do modów działu i temat zostanie otwarty.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group