VT 800 wydech zlot RADAWA XX
Odpowiedz do tematu

big87
[Usunięty]
: VT 800 wydech zlot RADAWA XX
witam was :thx: dlugo mnie niebyło ale mniejsza o to. Był ktoś z was na zlocie w Radawie naprawde super impreza żałujcie jeśli niebyliście albo niesłyszeliście o czymś takim na youtube są filmiki :chytrusek: :arrow: no ale ja w innej sprawie tak wtrące się między biegiem a luzem w mojęj HONDZIE VT 800 :-)8 mam orginalny wydech niechce takiego chce taki żeby GRZMIAŁ :twisted: i niewiem co zrobić on się łonczy pod silnikiem takie coś jak katalizator w samochodzie niewiem czy to wydrzeć czy wkładki dajcie jakąć podpowiedz :roll: POZDRO dla właśćicieli CIENI a zwłaszcza 800 :-D

:
Big87 napisał:
Cytat:
mam orginalny wydech niechce takiego chce taki żeby GRZMIAŁ
rozwierć-rozwal-wybebesz-wysadż granatem :chytrusek: :-)8

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

CrusaderRider
: Re: VT 800 wydech zlot RADAWA XX
big87 napisał/a:
witam was :thx: dlugo mnie niebyło ale mniejsza o to. Był ktoś z was na zlocie w Radawie naprawde super impreza żałujcie jeśli niebyliście albo niesłyszeliście o czymś takim na youtube są filmiki :chytrusek: :arrow: no ale ja w innej sprawie tak wtrące się między biegiem a luzem w mojęj HONDZIE VT 800 :-)8 mam orginalny wydech niechce takiego chce taki żeby GRZMIAŁ :twisted: i niewiem co zrobić on się łonczy pod silnikiem takie coś jak katalizator w samochodzie niewiem czy to wydrzeć czy wkładki dajcie jakąć podpowiedz :roll: POZDRO dla właśćicieli CIENI a zwłaszcza 800 :-D


Że tak wtrącę między biegiem, a luzem, niezły z Ciebie oryginał, ale byś niekiedy zerknął do słownika ortograficznego, aby się zapoznać co nie co z zasadami pisowni w ojczystym języku :lol:

Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
celuloz
[Usunięty]
: Re: VT 800 wydech zlot RADAWA XX
big87 napisał/a:
witam was :thx: dlugo mnie niebyło ale mniejsza o to. Był ktoś z was na zlocie w Radawie naprawde super impreza żałujcie jeśli niebyliście albo niesłyszeliście o czymś takim na youtube są filmiki :chytrusek: :arrow: no ale ja w innej sprawie tak wtrące się między biegiem a luzem w mojęj HONDZIE VT 800 :-)8 mam orginalny wydech niechce takiego chce taki żeby GRZMIAŁ :twisted: i niewiem co zrobić on się łonczy pod silnikiem takie coś jak katalizator w samochodzie niewiem czy to wydrzeć czy wkładki dajcie jakąć podpowiedz :roll: POZDRO dla właśćicieli CIENI a zwłaszcza 800 :-D




hej, byłem w radawie - ale tylko wpadłem na browara i bigos :-)

:
Celuloz, teraz 10-tego w Łańcucie moto festiwal, co nie? :lol:

:
byłem w Radawie- było super- chyba z tysiac maszyn! Zajebiscie grały Cztery szmery!!!

Wynajmę Jaguara do ślubu - może być z obstawą motocyklową:

http://jaguaremdoslubu.blogspot.com/
celuloz
[Usunięty]
:
Divastion napisał/a:
Celuloz, teraz 10-tego w Łańcucie moto festiwal, co nie? :lol:






przybywajcie :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group