kierownica ape hanger
Odpowiedz do tematu

: kierownica ape hanger
Witajcie



Co prawda sezon w pełni ;) ale ja już myślę nad zimowymi wieczorami :)

Chciałbym zamontować w swojej mambie kierownicę jak w temacie



Czy ktoś z Szanownych ma/miał taką.



Ja poprzednio jeździłem intruderem 800 z wysoką kierownicą,

ładnie się to komponowało i nie wpływało na własciwości jezdne motocykla.

A jakie są Wasze opinie na ten temat?



Wiem, że nie jest to tylko przełozenie rury, trzeba pomyśleć o elektryce i wszystkich linkach.

Czy są dostępne jakieś kity do zmiany kierownicy czy trzeba będzie sztukować?



pozdrovki

fiodor

"w życiu piękne są tylko chwile" - R.R.
:
co prawda nie wiem dokładnie jak wygląda kierownica o której piszesz ale jeśli chodzi o wygodę to tylko i wyłącznie twoja decyzja, przydało by się jakoś przymierzyc, ja zawsze robię "model" z drutu wzorując się na podawanych wymiarach i wtedy już coś widzę jak to będzie.U siebie w sabre zmieniłem na kierę z vt750C2 i tak mi wygodnie :-) , trochę kombinując, przekładając musiałem przedłużac tylko linki gazu co kosztowało mnie jakieś 40 zł. elektrykę jak coś to sam sobie przerobisz, najgorzej jest chyba z przewodem hamulca, jeśli musiałbyś go zmienic na dłuższy to odrazu proponuję kupic przewód w oplocie, miłego kombinowania :-) pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez mariioo 2010-09-01, 15:24, w całości zmieniany 1 raz
Troll
[Usunięty]
:
Pogadaj z Miki-m, on lubi mieć wiatr pod pachami :mrgreen:

:
Chyba wiem o jaką kiere Ci chodzi. Miałem taką w swoim VT i zmieniłem na prostą.Wygodna to na pewno jest ,ale to nie mój styl.Jak co to kiera jest (calówka) i kierunki pod tą kierownicę.Jakbys był bliżej mógłbyś podjechac na przymiarkę :-P

szkoda czasu na narzekanie!!! czas leci...
:
też kiedyś chciałem zamontować w swojej VT 750 wysoką kierownicę. co prawda nie "małpi wieszak " , ale wysoką. Zaniechałem jednak bo trzeba ciegna przerabiać. znalazłem wiele firm które oferowały przeróbkę. Zrezygnowałem, bo nie wiem czy jakość tych cięgien byłby na tyle wysoka co oryginał Hondy.

Suru
Troll
[Usunięty]
:
Fajnie będziesz wyglądał :mrgreen:




:
hahahhaha......ekstra zdjęcie :mrgreen:

:
wrrrr :mrgreen: Trollu, chyba moja aż tak nie wygląda :shock:

Co do przeróbki to Kolegę serdecznie namawiam (no może polecam). Jazda naprawdę fajna, sam projekt jest delikatnie zawiły, otóż sprawdź czy masz przewężenia. Ja w swojej miałem z cala na 22 i znów na cal, więc zostaje tylko robienie na zamówienie. Jeśli chodzi o tzw. przedłużki el. robili mi to Chłopcy z Hondy MCS i wyszlo super, przy okazji demontażu przewodów wymień, bo Twoje też mają ponad 14 lat. Najlepiej oczywiście na "stalowe"! Masz tylko jedną tarczę więć powinno Ci zależeć na jej sprawności :mrgreen: Ja mam dwie i jak dam w hample to blokuje, więc muszę robić to z uwagą :-D Ogólnie gra naprawdę warta świeczki! Efekt zajedwabisty, pozycja nie zachęca do odkręcania tylko do relaksu, na początku trzeba się przyzwyczaić i znaleźć odpowiednią pozycję aby krwi w kończynach nie brakowało, ale ja polecam i jak będę robił następny Bike to też na ape hangerze :chytrusek:

Pozdro i bierz się do "roboty" :thx:

:
Troll aż tak wysokiej nie chce :)



To moja poprzednia maszyna







Kupiłem intruza z taką kierą i nie musiałem się martwić.

Inna sprawa, że i tak włożyłem w niego trochę pracy.



Co do przewężeń to nie ma bo mamba przyjechała ze stanów i jest rura calowa.

Miki01 jakie to mogą być koszta oprócz kupna samej kiery?

"w życiu piękne są tylko chwile" - R.R.
:
Czołem Fiodor,

moja jest nawet "made in USA", ale te przewężenia miała :-( i to był największy problem... Ty do swojej możesz nabyć piękną kierę nawet od HD, co do kosztów to przewody w oplocie +- 450 (bo od sprzęgła też wymieniłem i poszło trochę tego mięsa na dwie tarcze) + przedłużenie elektryki, nie wiem może dodatkowo ze 150 - 200... Robii mi gruntowną przebudowę, więc rachunek był bardzo ogólny. Najlepiej zadzwonić do MCS-ów i zapytać. Robią to dobrze i masz gwarancję jakości ;-)

Pozdro

:
Czołem,

Fiodor czy chodzi Tobie o mniej więcej taki http://moto.allegro.pl/20...1198867948.html efekt? Model też chyba taki jak Twój?

Pzdr

:
O to to :chytrusek:



No jak patrze jaka ona ładna i w jakim wieku i za ile to się zastanawiam gdzie gały miałem

jak kupowałem swój motocykl.

Gdybym wtedy ją zobaczył byłaby moja od razu :lol:



fiodor

"w życiu piękne są tylko chwile" - R.R.
:
Miki01 napisał/a:
Czołem,

Fiodor czy chodzi Tobie o mniej więcej taki http://moto.allegro.pl/20...1198867948.html efekt? Model też chyba taki jak Twój?

Pzdr


fiodor napisał/a:
O to to :chytrusek:

No jak patrze jaka ona ładna i w jakim wieku i za ile to się zastanawiam gdzie gały miałem

jak kupowałem swój motocykl.

Gdybym wtedy ją zobaczył byłaby moja od razu :lol:

fiodor


maly_tomi napisał/a:
adam3911 napisał/a:
Jak można z C3 zrobić potforka :shock:




Popłakałem się jak to zobaczyłem.



Toż za to powinna być kara śmierci!




I komu tu wierzyć?



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
nie jest ładne co ładne - tylko co się komu podoba :-D



fiodor

"w życiu piękne są tylko chwile" - R.R.
:
A co powiecie na tą:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1210715966

Suru
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group