kierunki vlx 600 pomoc
Odpowiedz do tematu

redbull86
[Usunięty]
: kierunki vlx 600 pomoc
Witam jak podłączyć przednie kierunki aby świeciły się cały czas podczas jazdy. W mojej wersji VLX powinny tak właśnie działać ale widocznie poprzedni właściciel odłączył.

:
Sprawdzałeś ile masz kabelków w obudowie kierunkowskazów?



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
: Re: kierunki vlx 600 pomoc
redbull86 napisał/a:
Witam jak podłączyć przednie kierunki aby świeciły się cały czas podczas jazdy. W mojej wersji VLX powinny tak właśnie działać ale widocznie poprzedni właściciel odłączył.




Najlepiej zgodnie z podłączeniem fabrycznym. :lol: :mrgreen:

A tak na poważnie to "pójdź" od kierunkowskazów po przewodach, i poszukaj jakichś przeciętych przewodów. Jak je znajdziesz to połącz kolorami, i powinna stać się jasność. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
redbull86
[Usunięty]
:
Dzięki bardzo za info jak tylko będę jutro w garażu to zobaczę i będę działał. Jak nie zrobię będę pisał dalej.

:
a ja mam pytanie czy panowie Policjanci nie uważają świecących kierunków za niezgodne z przepisami?

:
Złączki masz pod zbiornikiem od przodu, po lewej i prawej stronie (musisz zdjąć zbiornik). U mnie były rozłączone, dlatego kierunki jako pozycje nie świeciły.

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
Anioł napisał/a:
a ja mam pytanie czy panowie Policjanci nie uważają świecących kierunków za niezgodne z przepisami?


Przepisy nie dopuszczają takiego oświetlenia, tak samo jak lightbarów.

A co Panom Policjantom chodzi po głowie? - to chyba się nie dowiemy.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
Anioł napisał/a:
a ja mam pytanie czy panowie Policjanci nie uważają świecących kierunków za niezgodne z przepisami?


temat był już poruszany na forum, poszukaj

"Kiedy siedzę na maszynie totalny czuję luz" (Dżem)
:
U siebie mam lightbary+ obrysówki z przodu, problemów policyjnych jak na razie nie miałem, zatem jeśli jest to nielegalne, wg mojego doświadczenia panowie (i panie) policjanci nie mają nic przeciwko ;-) Mam wersję VT po przeróbce, ze światła pozycyjnego przewody na dwówłóknowe żarówki (drugie włókno od kierunkowskazu prawidłowe)

:
zostaw tak jak jest nie będziesz miał kłopotu na przeglądzie w moim vlx kierunki sie świecą i czasami się czepiali jeżeli chodzi o policje to ok dają spokuj

redbull86
[Usunięty]
:
Kierunki działają, ściecą sie po włączeniu zapłonu. Mały kabelek odłączony z lewej strony przy baku pod osłonką. Dzieki



Pozdro i podziekowania dla Babel :-)

:
Zawsze jestem gotowy do pomocy, jakby jeszcze kiedyś jakiś problem to dzwoń i będziemy rozwiązywać.

:
w niedzielę w okolicach Jędrzejowa , Misiaczki z suszarką wykazały zainteresowanie wzrokowo , świecącymi kierunkami , poza tym nic więcej

:
Anioł napisał/a:
w niedzielę w okolicach Jędrzejowa , Misiaczki z suszarką wykazały zainteresowanie wzrokowo , świecącymi kierunkami , poza tym nic więcej


Ciekawe jak to wydedukowałeś?



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
R0bi napisał/a:
Anioł napisał/a:
w niedzielę w okolicach Jędrzejowa , Misiaczki z suszarką wykazały zainteresowanie wzrokowo , świecącymi kierunkami , poza tym nic więcej


Ciekawe jak to wydedukowałeś?


Telepata

Przeznaczenie myli sie w połowie przypadków.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group