VT600
Odpowiedz do tematu

Hektor
[Usunięty]
: VT600
Witam tak jak w temacie dzisiaj ściągając pokrywę i czyszcząc smar naniesiony przez łańcuch,dostrzegłem luzy na zębatce z przodu .Wydają mi się one dość niepokojące wałek z zębatką rusza się w górę i w dół a także minimalnie do przodu i do tyłu :-(

Mam pytanie czy da się te luzy jakoś zniwelować bez wyciągania silnika a może tak ma być ?

Dodam jeszcze że na początku sezonu wymieniałem cały napęd wraz z łańcuchem i mechanik nie widział nic niepokojącego hmm.....

Wycieków nie mam ,nie spada łańcuch wszystko wydaje się być OK .

Proszę o jakieś podpowiedzi ....

:
Mój pierwszy kontakt z przednią zębatką jeszcze w virago też wywołał podobne wrażenia. Na Forum znalazłem później, że tak ma być i zębatka ma mieć delikatny luz i może się lekko "kiwać" na boki i jest to OK. Natomiast Ty piszesz, że również wałek ma luzy, a to już nie powinno występować. Mogłoby to świadczyć o łożyskach, wyrobieniu (wytarciu) się wałka czy tym podobne, ale nie chcę wyręczać ekspertów :-)

Myślę, że jesteś przewrażliwiony i opisane wcześniej luzy dotyczą tylko przedniej zębatki, która nie może być osadzona na sztywno.

pozdrawiam

Hektor
[Usunięty]
:
masz rację jestem przewrażliwiony z moto wszystko ok :roll:

Dzięki za pomoc ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group