Montaż oparcia dla pasażera
Odpowiedz do tematu

baracuda
[Usunięty]
: Montaż oparcia dla pasażera
Witam. Przeszukałem forum ale nie udało mis ie znalezc moze kiepsko szukalem.





Mam opacie dla pasazera z kuzni motocyklowej.

Aby je zamontowac trezba wiercic w blotniku i wlasnie czy tylko w blotniku cyz idziemy dalej i wiercimy tez w ramie ???





Pozdrawiam

: Re: Montaż oparcia dla pasażera
baracuda napisał/a:
Mam opacie dla pasazera z kuzni motocyklowej.

Aby je zamontowac trezba wiercic w blotniku i wlasnie czy tylko w blotniku cyz idziemy dalej i wiercimy tez w ramie ???





to zależy, czy lubisz pasażera ;-)

Oparcie zamocowane do błotnika nie wydaje mi się dobrym pomysłem. W 600-ce miałem mocowane właśnie na błotniku i natychmiast kupowałem inne, bo się bałem, że mi się żona zgubi

Post zawiera lokowanie produktu oraz śladowe ilości orzechów.
baracuda
[Usunięty]
:
Hmm wlasciwie to nie wiem czy moje jest przeznaczone do mocowania do blotnika czy do ramy ;)



Jest z Kuzni motocyklowej wyglada jakby bylo takie ale to wyglada jak giete pzy blotniku moje takie nie jest.



http://www.motoakcesoria....600/honda-h.htm

:
Z jakiego roku jest twoja VT600?

Marcin
:
Gdzieś już temat tego oparcia pojawił się na forum. Było w dziale 600 ale nie mogę znaleźć.



Swoje oparcie tez kupiłem w kuźni, miało trochę inny wygląd ale z tego co widzę zasada montażu taka sama.

Wiercenie w błotniku i w ramie jest konieczne. Mocowanie oparcia tylko do błotnika to raczej zły pomysł :->

W komplecie powinieneś dostać takie podkładki dystansujące, które umieszczasz między błotnikiem i ramą motocykla. Dobrze jest też chyba dać jakąś małą, gumową podkładkę na błotniku wokół dziur, żeby nie pękło z czasem od drgań.

baracuda
[Usunięty]
:
Moja jest rocznik 1997 :)

Dzieki za porady ale jakoś mam pietra wiercić w tej ramie ;))



Pozdrawiam

baracuda
[Usunięty]
:
Głowago własnie o Twoje oparcie chodzi.

Ja kupilem od ciebie Hondzie i dales mi to opracie.

Podkladki niby sa ale srub nie ma ;((



Pozdrawiam

:
Aaaa, no to śruby poszukam zaraz :-D , przepraszam, za to przeoczenie. Nawet nie spojrzałem, że z Zielonej Góry;)

:
Już mam :-> , wszystko się tak szybko stało, że te małe śrubki przeoczyłem. Zadzwonię później i pogadamy.

baracuda
[Usunięty]
:
Już zamontowane ;))

Sam robiłem ;))



Pozdrawiam

:
Wrzuć jakieś fotki, chętnie zobaczę jak teraz wygląda :-> . Nie było problemu z wierceniem w błotniku??

baracuda
[Usunięty]
:
Nie było bez problemu poszło wiercenie,

Wrzucę fotki jak zrobię już niebawem ;))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group