wymiana przedniej opony
Odpowiedz do tematu

Słoniu
[Usunięty]
: wymiana przedniej opony
witam mam pytanie ,czy można samemu wymienić oponkę przednią w motorku vt750c 84r??i czy są duże problemy. :roll:

:
Moim zdaniem lepiej iść do serwisu !!! Od razu Ci wyważą , tak dużo nie to kosztuje ( tak czy siak wyważyć musisz !!! )

:
Andrut napisał/a:
Moim zdaniem lepiej iść do serwisu !!! Od razu Ci wyważą , tak dużo nie to kosztuje ( tak czy siak wyważyć musisz !!! )


Co racja to racja... za przekadkę z wyważwniem zapłacisz może 30zł, a masz pewność, że szystko jest OK i rączki czyste :lol:

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Słoniu
[Usunięty]
:
W mojej miejscowości jestem już przegrany ,ponieważ mamy tylko jeden serwis i dwa lata temu zabrali mi za wymiane dwóch opon 200 zł bez wyważania ,zrobiłem im zadymke i mam problem ,lecz nie żąłuje bo to były patałachy a nie serwis,kiedy wspomniałem im o wyważaniu patrzyli na mnie jak bym był nie z tego świata.

:
Słoniu napisał/a:
W mojej miejscowości jestem już przegrany ,ponieważ mamy tylko jeden serwis i dwa lata temu zabrali mi za wymiane dwóch opon 200 zł bez wyważania ,zrobiłem im zadymke i mam problem ,lecz nie żąłuje bo to były patałachy a nie serwis,kiedy wspomniałem im o wyważaniu patrzyli na mnie jak bym był nie z tego świata.


A skąd dokładnie jesteś bo "Śląskie" to raczej kiepskie sprecyzowanie...

W większych miastach napewno znajdziesz wulkaniację gdzie przełożą i wyważą...

Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło - w moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył.

Na mechanice się nie znam, ale chociaż podoradzam.
Słoniu
[Usunięty]
:
lubliniec

Słoniu
[Usunięty]
:
już znalazłem serwis ,jedyny serwis samochodowy ,który wymienia także opony do motocykli,samemu jednak byłoby bardzo trudno . :-)

:
no i gitara :lol: wymieniaj i w trasę mam nadzieje że Ciebie nie zalało :-/

:
W zimie kiedy wymieniałem opony, próbowałem sam zmienić przedniego Dunlopa 120/90/17 w swojej Shadowce :-/

Po dobrych 30 minutach siłowania się z opona za pomocą dwóch łyżek dałem sobie spokój :-(

Stara opona była sztywna i nie chała za nic zejść....

Bałem sie pokaleczyć felge i zawiozłem koło do przekładki-koszt 30 zł. Tylko uważaj z ciężarkami - jeśli nasz koło szprychowe, to nie wszyscy wulkanizatorzy maja ciężarki nakładane na szprychy i próbuja ci wcisnąć klejone do obręczy, a to wyglada paskudnie .....

Słoniu
[Usunięty]
:
za wymianę i wyważenie zapłaciłem 25zł,ale nigdy po tym co zobaczyłem nie podjął bym się wymiany.Problem był nawet z napompowaniem,tzn opona nie chciała wejsć na swoje miejsce ,musieli użyć tzw bomby,jeden pompuje ,a drugi wali pod ciśnieniem z drugiej strony w środek opony ,no ale po pierwszym podejściu udało się i oponka weszła na swoje miejsce :chytrusek:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group