Przeróbka od EDHAUS czy Wydech Typu Cobra
Odpowiedz do tematu

:
wytrawiają jakimś wiksatorem, robiłem od Komara

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
Tygrys w końcu ryczy...
Profeska :-D Tym, co się wahają gorąco polecam!
Przeróbka w Triumph Tiger 1050

filmik srajfonem nie oddaje 50% dźwięku, więc nie będę się męczyć z wrzucaniem na yt

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
Słyszałem, słyszałem, jak się wrzuca na fejsa to nie trzeba już na yt. Tak jakoś mało rasowo brzmi, prawie tak jak 125 z wybebeszonymi flaczkami ;-)
A powiedz, w końcu ciął Ci go? bo na filmiku nie mogę się dopatrzeć.




Żartuję, i nawet na tym srajfonie słychać ten ryk :-)

Pozdrawialski
Jerson

"Too Old to Rock 'n' Roll: Too Young to Die!" - Jethro Tull
:
nie było potrzeby cięcia w moim przypadku

VT 600 -> VT 750 DC -> VZR M1800R -> Triumph Tiger SE 1050
:
I jak co roku o tej porze zaczęła się sraczka.Rozważającym modyfikację proponuje wstrzymać się z decyzją do pełni sezonu.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
Wiadomo że większość Chopperów i Cruzerów nie posiada obrotomierzy.W takim przypadku jest problem z miarodajnym pomiarem ilości decybeli wedle rozporządzenia. Z pomocą jednego z kolegów z waszego forum zakupiłem Tachometr indukcyjny który wskazuje obroty na podstawie impulsów wysokiego napięcia z układu zapłonowego.Chętnych ciekawych posiadanej ilości decybeli na moich tłumikach ,akcesoryjnych lub wierconych zapraszam na pomiar .

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
:
Konkurencji Edzio Ci nie zrobię. Ktoś chętny to zapraszam diagnoza sprzęt homologowany i badanie można zrobić 8-) ;-)

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
W ubiegłym tygodniu byłem u Edzia, przerabiał mi wydech od mojej Shadow, rok jeździłem na oryginale, ale jakoś tak nijako było, z efektów przeróbki jestem w pełni zadowolony, motocykl teraz gada ładnym basem i jest trochę głośniej, ale alarmy się nie wlączają na osiedlu, mogę polecić gościa, wie co robi, dzięki Edziu ;-) ,
filmika z pracy moto niemam niestety..

:
Wczoraj miałem sposobność pomierzyć ilość decybeli w 750-ce z 99r po mojej robocie.Z racji że posiadam obrotomierz który zlicza impulsy z przewodu zapłonowego i przekłada na obroty wału wyszło 94-95dB przy 2750obr.

EdHaust

Szalony spawacz-ślusarz-506436737
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group