Temperatura
Odpowiedz do tematu

: Temperatura
Witam Szanowną brać. Mam pytanko odnośnie tego jak często w Waszych motorkach , a mianowicie 1100 ACE włącza się wiatrak chłodnicy ? Bo u mnie jakoś bardzo często , to znaczy po mieście włącza się co chwila . W mojej 500 tce nie włączał się z taką częstotliwością , jak w 1100. Dodam też że w 500tce mam termostat od Tico. Czy do C2 też pasuje od Tico jak do 500 tki .Płyn chłodniczy - stan jest. Proszę o jakieś sugestie , z góry dziękuję i pozdrawiam.

Poziom radości z jazdy nie ma nic wspólnego z ceną motocykla .
:
Sugeruję sprawdzić czy działa termostat i czujnik płynu.:)

:
Takie uroki tego motocykla. Też na początku byłem zdziwiony bo w moim poprzednim czyli 600ce włączał się dużo rzadziej. Jazda po mieście w korku lub np. na paradzie na zlocie to wiatrak załącza się co chwilę.

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszają duszę
:
VT 500 została zbudowana do radzenia sobie przy bardzo wysokich temperaturach i wiatrak nie włącza się zbyt często.

NIL MORTIFI SINE LUCRE
:
A jeżeli - czysto hipotetycznie , temperatura osiągnie punkt krytyczny , czy objawi się to jakąś czerwoną lampką , czy czymś podobnym ? Trochę mnie to niepokoi , że nie widzę temperatury , w 500 tce wszystko było jak na dłoni widoczne , a w tej Hani nic. :shock:

Poziom radości z jazdy nie ma nic wspólnego z ceną motocykla .
:
projaro napisał/a:
Trochę mnie to niepokoi , że nie widzę temperatury , w 500 tce wszystko było jak na dłoni widoczne , a w tej Hani nic. :shock:

projaro, Nie rozumiem. Pod licznikiem kilometrów masz trzy kontrolki. Lewa kontrolka oleju, środkowa "S" świeci się gdy wysuwasz stopkę, prawa kontrolka temperatury cieczy chłodzącej. czyli jak moto ci się zagrzeje i z jakiś przyczyn nie zadziała wiatrak zaświeci się na czerwona kontrolka :lol:

Cztery kółka potrafią poruszyć ciało,ale dwa ruszają duszę
:
POD WARUNKIEM,ŻE DZIAŁA tico nie tico rozmiar to jedno a temperatura otwarcia termostatu to drugie, sprawdź i zweryfikuj ale 500 ma chyba inną niż 1100

Emeryt, Uprawniony Diagnosta Samochodowy- lubię zapach diesla o poranku. "Lekarz stara się ujrzeć w człowieku jego niedomagania, sędzia złe strony a ksiądz głupotę- im większa tym lepsza" A.Schopenhauer
:
Potwierdzam, na postoju lub w korkach wiatrak hula, że hej, ten typ tak ma

LWG
:
W moim też tak jest ,lepiej częściej niż za późno :-)

:
W mojej 1100 Spirit mam tak samo jak piszesz. Włącza się wiatrak bardzo często, częściej niż w 500 bo też taką miałem. ;-)

U.S. Route 66
:
Dziękuje wszystkim za podpowiedzi i komentarze , bo już różne myśli mi po głowie chodziły. A tak nawiasem mówiąc dobrze mieć kolegów , którzy służą radą i pomocą . Życzę wszystkim wszystkiego dobrego i pozdrawiam .

Poziom radości z jazdy nie ma nic wspólnego z ceną motocykla .
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group