Sissy bar do Honda Shadow VT 700C z 1986r.
Odpowiedz do tematu

: Sissy bar do Honda Shadow VT 700C z 1986r.
witam. poszukuje do kupna oparcia, jesli ktos posiada prosze o kontakt. pozdr.

:
Nie chcę się chwalić ale sam wykonałem: nierdzewka 40 zł, + spawanie 15 zł, + uszycie oparcia u tapicera 20 zł + moja praca no i śliwy na paluchach przy polerowaniu, lecz warto było, zobacz:

http://zibi666.fotosik.pl/albumy/720572.html ja jestem zadowolony.

Więcej na PW, jak chcesz oczywiście.



EDIT: Dorzuciłem do powyższego linka szablony (skany oryginałów wykonane na kartce A4), plus kilka dodatkowych zdjęć.

Trzeba by było próbnie wydrukować (stopę) na kartce A4 i przymierzyć do otworów nośnych w moto.

Polecam, co własna praca to własna, a jak cieszy?

Ostatnio zmieniony przez Zibi665 2010-02-05, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
mendel
[Usunięty]
:
Podobnie jak kolega poszukuję sissybar do VT 700 z 1986 roku. Je

:
witaj. jak otrzymam szablony od Zibiego, moge zrobic kopie i ci podesle. pozdr

mendel
[Usunięty]
:
Witam

Jest problem w zakupie sissybaru do naszych motyckli niestety, wygląda na to, że trzeba spróbować samemu go zmontować . Z góry dziękuję za wszelkie informacje dotyczące wykonania oparcia.



Pozdrawiam

:
No tak to juz wyszlo. Albo uda sie znalesc od jakiegos rozbitka, albo lepic samemu. No i mi tez pozostalo zaczac to zlepiac. W nastepnym tygodniu biore sie za zrobienie modelu z kartonu, pozniej przerzuce to na blache, wycinanie, spawanie, polerowanie i zamontowanie. Prosto sie pisze, ale czuje ze to bedzie mnie troche wysilku kosztowalo. Lecz pozniej jaka przyjemnosc bedzie jak sie spojrzy na wlasna robote i ktos jeszcze pochwali:d

:
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że sissibar do VT700C z 86-87, powinien pasować od VT1100C począwszy od 87 w górę. :lol: Trzeba by tylko zmierzyć jego szerokość i rozstaw otworów mocujących. :lol: Ten sissibar od VT1100C powinien być już do dostania. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Zgodze sie z kolega. Moze nawet pasowac od vt 1100 C. Tylko jest jeden bol. Duzo kosztuje. Zdecyduje sie na poswiecenie troche czasu i sam stworze. :D:D:D. Tylko jeszcze nie wiem czy z kwasowki czy ze zwyklej stali i oddac na chromowanie. Podobno chromowanie liczy cie w "dm". Tylko ile teraz za 1 dm biora kasy. Moze zna ktos ceny?

:
Dwa lata temu w Lublinie na ul. Chodźki płaciłem 6 zeta za 1 dm2. :lol: Pamiętaj o tym, że powierzchnia pod chromowanie musi być gładziutka jak lustro, polerowana, inaczej będzie widać wszystkie ryski. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
:
Witam ponownie. Co do chromowania to bede oddawal do piaseczna. Podobno dobrze robia. Jeszcze nie wiem ile biora ale sie dowiem.



Dla zainteresowanych.

Kupilem gmole od honda shadow vt 700 produkowana w latach 82-84. Pasuja idealnie do mojego moto z 86. czyli rama i mocowania nic sie nie zmienily.

:
atrox3 napisał/a:
Witam ponownie. Co do chromowania to bede oddawal do piaseczna. Podobno dobrze robia. Jeszcze nie wiem ile biora ale sie dowiem.



Dla zainteresowanych.

Kupilem gmole od honda shadow vt 700 produkowana w latach 82-84. Pasuja idealnie do mojego moto z 86. czyli rama i mocowania nic sie nie zmienily.


No to się pochwal jakąś fotką...

To mówiłem ja - Jarząbek :-P .
================
Ach ten oddech ;-) .
:
Co do chormowania, to zadzwonilem do piaseczna i zaspiewali mi 500zl za chromowaie. wiec podziekowalem. Napisalem do firmy w lublinie, zobacze ile oni mi zaspiewaja. ale caly czas mowie o gmolach ktore chce pochromowac. jesli bedzie to duzo kosztowac myslalem juz o pomalowaniu je na czarno. tylko teraz sie zastanawialem, jakiej farby urzyc i jakich srodkow wzmacnajacych zeby sie nie wytarla przy urzytkowaniu jak bede nogi na spacerowki zakladal. moze ma ktos jakis pomysl.

:
Jeśli chodzi o pochromowanie zadzwoń 34/323 65 13. Ostatnio wykonałem recznie ligthbar.

Zrobiłem to na próbę i na próbę dałem do pochromowania. Efekt był taki że już jest zamontowany. Chromowanie trwało 1 tydzień.

Byle do wionsny

Suru
:
dzieki za namiary.zadzwonilem do nich i podali adresik. przejade sie i dogadam sie co i jak. mam nadzieje ze nie zedra ze mnie. hehe

lukas77
[Usunięty]
:
Pasują nawet z h.d Dainy ja takie kupiłem tylko dziury nowe nawierciłem .

Jest ok ale k...a 700 zł poszło. pozdro

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group