Prędkościomierz odmówił współpracy.... VT 750C RC29
Odpowiedz do tematu

: Prędkościomierz odmówił współpracy.... VT 750C RC29
Witam!

Zapodaję nowy temat bo nic nie mogę znaleźc.....po 50 500km prędkościomierz bez ostrzeżenia odmówił współpracy....licznik kilometrów ogólny i dziennych przebiegów pracuje. Zegary w mojej, są takie same jak we wcześniejszych modelach.

Poproszę o rady, podpowiedzi, przemyślenia na temat, bo ja w mechanice odwrotny do postury jestem :-D

Pozdrawiam.

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
:
może jakiegoś magika znajdziesz od prędkościomierza. rozejrzałbym się za używką.

:
Witam!

Bum...bum...bum...no niech się ktoś odezwie.....czyżby wreszcie ktoś "zażył" to forum???

Pozdrawiam.

Nieznana częśc życia jest tą, dla której warto życ.
:
Sprawdziłbym najpierw, czy kręcenie linką od strony koła kręci licznikiem.

Jeżeli kręci to musisz sprawdzić mechanizm napędzający który jest w piaście koła.

Jeżeli linka jest ok a się nie kręci to musisz zobaczyć przeniesienie napędu na licznik, być może linka przy zegarze pod wpływem drgań się odkręciła.

Jeżeli tu wszystko jest ok, a nadal nie kręci, to prawdopodobnie wytarł się jakiś trybik w środku zegara.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
:
napęd raczej działa bo drogomierz wskazuje km[/b]

:
Mimo wszystko sprawdź dokręcenie linki przy zegarze. Być może lekkie poluźnienie powoduje właśnie taki objaw.



Z krainy zwątpienia, pozdrawiam Cię Gość nieśmiało.
UJO
[Usunięty]
:
Jedrek.W. napisał/a:
Witam!

Bum...bum...bum...no niech się ktoś odezwie.....czyżby wreszcie ktoś "zażył" to forum???

Pozdrawiam.




Jeśli to jednak linka do wymiany to dwie zamówmy - moja się ukręciła całkiem

keras
[Usunięty]
:
no i jaki finał sprawy był? ... niestety też mam problem z prędkościomierzem, tyle że u mnie nic nie pokazuje;-)... no i tak się zastanawiam jaka przyczyna tego być może...

:
odgrzebię stary temat

zastanawiam się od jakich modeli linka prędkościomierza pasuje do vt 700' 86



znalazłem na allego fajny sklepik PHU Hornet

http://allegro.pl/linka-p...1230797599.html



linka wygląda podobnie do mojej ale nie jestem pewien czy w europejskiej 750 i amerykańskiej 700 była taka sama



a może pasuje od starszych roczników?

keras
[Usunięty]
:
ta na pewno pasuje do magny 83r

:
jak pasuje do magny to pewnie była jedna linka do wszystkich vt i vf z tamtych lat

dopytam jutro przez telefon sprzedawcę może coś będzie wiedział



dzięki

:
O Dziki, gdzieś Ty był? :?: Ta linka pasuje do bardzo wielu modeli. Z wyglądu jest taka sama jak w VT 1100. Podejrzewam, że zapewne pasuje do VT1100. :lol:

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."
Car Wszechrosji Piotr I - Ukaz o Badaniu Świadków".

Moje moto:
WSK 125 M06 B3 85
keras
[Usunięty]
:
stary dobry patent pomiaru prędkości ślimaczkiem.... nie było potrzeby co model zmieniać rozwiązania... chociaż w nowych można już spotkać magnetyczne rozwiązania :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group